Вівторок, 25 квітня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Відео Влада

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера Новина з фото Новина з відео

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера
Перевізники кажуть, що вже вони "на межі". Але й 7 лютого їхнє сподівання, що чергове засідання міськвиконкому таки підніме тариф до 4,50 і 5,75 (по Світловодську і на Власівку відповідно), не справдились — як і громадян, що сподіваються на матеріальну підтримку через попадання у скрутні ситуації, так і господарників КП "Добробут" — на збільшення квартплати у трьох своїх гуртожитках тощо. Бо не відбулося засідання — членів забракло.
Тож, чекаючи у сподіванні, що на засідання підтягнуться ще кілька урядників — аби воно було легітимне для прийняття (чи не прийняття) різних рішень, міський голова Валентин Козярчук зайшовся тирадою про обструкцію з боку депутатського корпусу, який, зокрема, своїм неправомірним рішенням 32-ї позачергової сесії 3 лютого — бо прийняте воно було у перерві у даному сесійному засіданні, оголошеній ним до 6 лютого, зліквідував оцей самий виконком, який наразі чекає на кворум…

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Одним і з питань, вів далі пан голова, мало би стати повернення до розгляду питання про тарифи на пасажирські автоперевезення. Ми вимушені прийняти це не популярне, але не популістське рішення, адже ж ми бачимо, як стрімко зростає вартість всього і перевізники не повинні (і не будуть) працювати собі у збиток. А черг перевізників з інших міст, що палають бажанням возити світловодців задарма, на жаль, не спостерігається. Тому, наголосив мер, не сьогодні-завтра він піде у маси, яким буде доносити свої бачення щодо розвитку міста і викриватиме тих, хто йому заважає у цьому.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Далі слово мовила урядниця, яка представляє у виконкомі ВО "Свобода", Ірина Козак. Вона, на відміну від голови, погодилася із згадуваним депутатським рішенням про "анульовання" цього виконкому, тож і себе вона вважає незаконною його членкинею. Що ж до перевізникової конкретики, то, зазначила пані Ірина, тут провина всього "білого дому", а не лише двох виконкомівців, які не підтримали се підвищення на минулому засіданні.

"Наскільки мені відомо, перевізники подали свої розрахунки на 4 гривні ще наприкінці літа минулого року… Я вважаю було помилкою ховати їх під сукно, — сказала вона, заперечуючи твердженням Козярчука про те, що тарифи на перевезення є ринковими відносинами. — Ні, Валентине Валентиновичу, це не ринкові відносини, це — врегульований тариф".


Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Тобто, у відповідних спеціалістів виконкому було чимало часу для всебічного вивчення питання і винести на прийняття виконкомом максимально обґрунтовані цифри, проти прийняття яких у урядників не повернулися би язики щось заперечити.

"А так засідання у нас перетворюється на базар: один пропонує одну цифру, інший — другу", — підсумувала свій виступ Козак.


На що Валентин Валентинович заперечив щодо тарифів "під сукном" — вони розглядалися і ретельно вивчалися, і підвищення тарифу на 25% є абсолютно економічно обґрунтованим рішенням. Інша річ, що переважна більшість місцевих депутатів не бажають дослухатися і спільно з ним шукати компромісу.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Почувши це, "встряв" секретар міськради Юрій Сапянов, який сидів не за овальним "виконкомівським" столом, а на стільчику — разом з іншими (не-виконкомівцями)… То, давайте сюди — за стіл, запропонував йому голова. Ні, відповів спікер, ми (депутати) прийняли рішення, що цей виконком — не виконком, а от буде новий (законний) — тоді сяду… Та, після своїх контраргументів, запросив присутніх у кабінеті журналістів на свою пресову конференцію: он Козярчук їх тьму-тьмущу вже провів...

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

І перед тим, як побажати присутнім доброго дня, світловодський градоначальник звернувся до власівського, а також до члена виконкому Анатолія Бабаченка:

— Анатолій Герасимович, прокоментуйте, будь ласка, ви ж таки досвідченіший…

— Та візьміть владу у свої руки, та й вирішуйте і підписуйте самі. А шо, громада должна страдать? — отак, по-простому, порадив пан Анатолій своєму трішки старшому за рангом колезі.
І от журналістська братія вже у кабінеті Сапянова. Щоправда, без отієї диво-медійної апаратури, що дозволяє вести пряму трансляцію чого-небудь — як пояснив спікер, не дав мер її йому мер у "врємєнноє пользованіє", посилаючись на те, що вона його (мера) особиста власність… Розпочинаючи свій спіч, пан Юрій пригадав панові Валентинові його сповнене образи порівняння міської ради з "воровскім сходняком". Який сходняк!? Обранці, за його словами, працюють виключно у правовому полі. Що вже підтверджено ще однією гілкою влади — судовою, до якої звертався (і звертається далі) градоначальник, і яка визнала дії депкорпусу такими, що відповідають чинному законодавству.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

"Але ж, — запитав ваш кореспондент, — важко не погодитись з логікою Валентина Козярчука про те, що той, хто відкривав сесію, має її і закривати. Натомість ви, міськдепи, щойно головуючий оголосив перерву до понеділка, її продовжили і завершили, а ви особисто її закрили. А чи не простіше було би зібратись того ж понеділка і успішно подолати його вето? І не було би у голови підстав ще одного звернення до суду".


А у нього і так таких підстав немає, відповів Сапянов, адже голова, фактично, самоусунувся. Бо, згідно Регламенту, перерва у сесії (на кілька хвилин, кілька годин, чи днів) оголошується головуючим не раніше, ніж через дві години з початку пленарного засідання.

— Тобто, головуючий не висидів необхідні дві години?

— Саме так. Навіть більш того, він оголосив перерву тоді, коли й порядок денний ще не був затверджений.


Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

А ще журналісти поцікавились, як же бути з не-легітимністю виконкому — відсутність виконавчої влади, як і будь-якої іншої, паралізує життя конкретного населеного пункту. Тому-то, відповів пан Юрій, міському голові і було запропоновано негайно — після "ліквідації" цього виконавчого комітету, з його ж (голови) подання та з пропозиціями міськрадівських фракцій, затвердити новий склад виконкому. Нехай, навіть, у старому складі, підкреслив інтерв’юер, але все тоді було би по-закону. А не так, як з оцим — затвердженим 17 листопада 2015 року без мерського подання, що і визнав суд. От обранці і вирішили виправити цю хибу. Але голова вперся. Можливо саме через те, що деякі члени виконкому "в душі" погодились аргументацією міськради щодо своєї не-правочинності, і не прийшли на його засідання. І навіть, той, хто прийшов (спікер мав на увазі Ірину Козак), усвідомили свою не-легітимність, а відтак, не-легітимність прийнятих рішень — якби це засідання таки відбулося.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

І взагалі, пан Юрій говорив рясно, швидко і тривало, наводячи той чи інший аргумент не на корись мера. Відчувалось, накипіло у нього.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 8.02.2017 | 5 комментарів | 0 публікацій
Как говорит украинская поговорка - Два украинца- три гетьмана. А если по делу - задолбали интрижками.Город умирает ,а тут мышиная возня под полом.
 • Не нравится
 • +23
 • Нравится
 • topgun Користувач offline

 • 8 лютого 2017 16:36
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 23.08.2015 | 55 комментарів | 0 публікацій
Предлагаю для быстрого понимания ситуации, которая сложилась в городе, депутатами и исполнительной власти, все их "собрания" проводить стоя на конечной остановке 23-го автобуса на Ревовке... После часового ожидания, на морозе, может что-то дойдет до них....И всех в целях "ощущение покращення"- перевести на 3200... Которую еще в этом году никто не получал....Сразу пропадет желание "имитировать" активную депутатский деятельность... Прошлой зимой хоть с лопатами остановки чистили от снега... Сейчас сплошной пиар и конференции...
 • Не нравится
 • +18
 • Нравится
 • Tyler Користувач offline

 • 8 лютого 2017 22:49
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 512 комментарів | 0 публікацій
А черг перевізників з інших міст, що палають бажанням возити світловодців задарма
Задарма конечно никто возить не будет, но вот за цену ниже, чем хотят местные барыги желающие найдутся (ходят слухи что уже есть желающие). Мэр же сам на так давно об этом говорил, или местные уже "подмазали"?

Цитата: topgun
"собрания" проводить стоя на конечной остановке 23-го автобуса на Ревовке... После часового ожидания, на морозе
Лучше у перевозчика, обслуживающего маршрут №23, спросить, какого (ой) маршрутки ездят так редко. Или это депутаты заставляют их разворачиватся возле дома по Рабочей 2 и не делать круг мимо exЗЧМ и радиозавода? Или депутаты запрещают маршруткам ездить в темное время суток?

Цитата: topgun
И всех в целях "ощущение покращення"- перевести на 3200..
Всех это депутатов? Так они з/п не получают за депутатскую деятельность. Это все в свободное от работы время.

звернувся до власівського,
хе, нашел у кого спросить, типа на Власовке дороги почищены и порядок везде.

підвищення тарифу на 25% є абсолютно економічно обґрунтованим рішенням.
Ну так покажите всем эти рассчеты. Сколько перевезли, сколько заработали, сколько и на что потратили, ... Покажите условия, на которых перевозчики выиграли конкурсы, все ли они выполняются.
И если, действительно, все економічно обгрунтовано, то ни у кого и вопросов по поводу повышения не будет.
 • Не нравится
 • +12
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Maks Chester Вчора, 22:45
  Канал "ІНТЕР": Лікарів Світловодської лікарні звинувачують у смерті підлітка 3
  Maks Chester-фото
  Да, я тоже это заметил! А парням так и хочется написать: "Эх, вы! Пацанва зеленая!"
 • admin Вчора, 22:10
  Офіційне звернення лікаря-хірурга приймального відділення ЦРЛ 5
  admin-фото
  Цитата: Maks Chester
  И про Дроздовых не забыть. А то наснимают провокационных видео, нафоткают унитазов и спящих бомжей и обвиняют медработников во всем этом, еще и удаляют, редактируют неугодные комменты.
  Как интересно! Моя задача - предоставить возможность высказаться всем и я с этой задачей справляюсь. И вам, мистер инкогнито, предоставил такую возможность (хотя - да, один комментарий мне таки пришлось подредактировать - читайте правила). И многим другим, кто не хочет "светить лицом", но спешит обвинить врачей, полицию или спортсменов. Тема резонансная и за ней не получится не следить. Материалы будут размещаться со всех сторон. А всем комментаторам я настоятельно рекомендую перечитать правила комментирования данного ресурса. В противном случае я просто закрою комментарии и будете вы комментировать у себя на кухнях.
  Свое мнение я держу при себе. Кто прав, а кто виноват - должны решать компетентные службы и органы - не я.
 • Кольцов Вчора, 20:53
  Офіційне звернення лікаря-хірурга приймального відділення ЦРЛ 5
  Кольцов-фото
  Цитата: Maks Chester
  Хорошее видеообращение! А теперь жалобу в прокуратуру на журналюг, на организаторов акции и дальше по списку! За преступление против личности, за клевету, за подрыв авторитета, за вмешательство в профессиональную деятельность, за унижение чести и достоинства личности, за создание угрожающей жизни обстановки, за моральный и материальный ущерб и т. д.
  Оклеветали (и не только) человека, и не только человека но и медперсонал, и не только медперсонал а и лечебное учреждение на всю страну и город без суда и следствия.
  И про Дроздовых не забыть. А то наснимают провокационных видео, нафоткают унитазов и спящих бомжей и обвиняют медработников во всем этом, еще и удаляют, редактируют неугодные комменты. И будет как в песенке про дроздов.
  Закончилось человеческое отношение. Хватит "вытирать ноги" об медработников!

  Об нас медработники постоянно вытирают ноги.
 • Maks Chester Вчора, 20:42
  Офіційне звернення лікаря-хірурга приймального відділення ЦРЛ 5
  Maks Chester-фото
  Хорошее видеообращение! А теперь жалобу в прокуратуру на журналюг, на организаторов акции и дальше по списку! За преступление против личности, за клевету, за подрыв авторитета, за вмешательство в профессиональную деятельность, за унижение чести и достоинства личности, за создание угрожающей жизни обстановки, за моральный и материальный ущерб и т. д.
  Оклеветали (и не только) человека, и не только человека но и медперсонал, и не только медперсонал а и лечебное учреждение на всю страну и город без суда и следствия.
  И про Дроздовых не забыть. А то наснимают провокационных видео, нафоткают унитазов и спящих бомжей и обвиняют медработников во всем этом, еще и удаляют, редактируют неугодные комменты. И будет как в песенке про дроздов.
  Закончилось человеческое отношение. Хватит "вытирать ноги" об медработников!
 • Вова Корд Вчора, 19:29
  Канал "ІНТЕР": Лікарів Світловодської лікарні звинувачують у смерті підлітка 3
  Вова Корд-фото
  Maks Chester, устал то же твердить...
  Да еще и парни путаются в показаниях, рассказывая о драке возле сан сити. Писал об этом в новости от 1+1
 • Maks Chester Вчора, 17:15
  Канал "ІНТЕР": Лікарів Світловодської лікарні звинувачують у смерті підлітка 3
  Maks Chester-фото
  Опять пацанва с пульсом лоханулась промахнулась на 1:12. Друг утверждает что лично "пробовал" пульс и пульс был. Это ложь 100%. Не каждый обыватель у себя сразу же найдет пульс. Когда им было вообще тогда до пульса? Они хотя бы знают что такое пульc и где его "пробовать". Да при такой кровопотери, гемотампонаде и последней стадии шока (но и его тогда не было а была биологическая смерть) пульса не будет вообще, его не определит даже самый опытный доктор. А откуда возьмется пульс? Целостность сердечной мышцы нарушена (а у него проникающее ранение левого желудочка с извлечением ранящего предмета) соответственно не будет сердечного выброса, соответственно не будет пульса. Половины крови нет, качать нечего, откуда пульс? Плюс гемотампонада (а у него в перикарде крови в два раза больше критического уровня), сердце зажато собственной кровью, откуда пульс? Так что парни говорят неправду. Не помешало бы для начала почитать хотя бы пару страниц "Справочника по неотложной медицинской помощи" по данной теме, прежде чем врать на всю страну.
 • Maks Chester Вчора, 16:08
  Канал "1+1": Дві сотні людей влаштували протест проти медиків Світловодська через смерть 19-річног ... 34
  Maks Chester-фото
  Когда заканчиваются аргументы начинается поливание грязью и фразы типа "А давайте!" Да никто и не против, пишите, снимайте. А то только на словах. Только врачи тоже будут писать в прокуратуру на необоснованные жалобы, клевету, подрыв авторитета, вмешательство в профессиональную деятельность и т. д. И весь процесс лечения будет сводиться к "обмену бумажками".
  В нормальных странах у каждого доктора есть по 2-3 юриста, которые этими вопросами занимаются пока врач занимается своей работой.
  Никто и не против страховой медицины. Речь идет о финансировании медицины. А то народ требует качества, а откуда оно возьмется?
  Открою секрет насчет частных клиник. Многие врачи работают и в государственных и в частных клиниках (кабинетах) одновременно. Клиник много а врачей на конвейере не штампуют.
  При чем здесь Кременчуг? Мы говорим об экстренной медицинской помощи. Когда Вас найдут, не дай Бог в бессознательном состоянии на улице, с кровотечением, ножевым ранением, или женщину с преждевременной отслойкой плаценты или патологическими родами никто везти в Кременчуг не будет. А будут везти 1-2 ч. в Александрию. Когда по дороге несколько десятков человек погибнет в течении короткого времени - тогда народ задумается. И никакой Кременчуг не поможет. А в плановом порядке - лечитесь где угодно. Но есть нюанс. Реформа предполагает заключение договора с врачом, хочешь лечиться у другого - оплати. Хочешь в другой области - будь добр оплати вплоть до коммунальных расходов.
  Насчет лечения у Вас. В медицине есть много немедицинских профессий. Можно заниматься организацией лечебного процесса. Есть нетрадиционная медицина где людей "лечат" все кому не лень. И тоже кричат: "Вас неправильно лечат! Мы знаем как лечить!". Но практически все прибегают после них потом к докторам и требуют чуда. А потом обвиняют докторов в непроффесионализме. Как Вы кстати поспешно обвинили Матицина не разобравшись в элементарном и очевидном вопросе, что давно умерший человек и человек на последней стадии умирания - тот же самый человек.
  Хороший или плохой врач понятие субъективное. Врач хороший для одного пациента может быть плохим для другого. Но у всех врачей всегда будут пациенты.
  Нельзя получить лучшее качество за счет уменьшения количества. У докторов итак каждый день прием 60 - 80 человек. Кроме того есть выбор, не хочешь к одному доктору - иди к другому.
  Насчет Плоткина. Царство небесное! Умерших не осуждают особенно во время Радовицы.
  Я не оправдываю врачей санпропускника, ни Котенка. Я вообще работаю за границей и не собираюсь возвращаться в Светловодск. Но та версия, что предлагают журналисты особенно с точки зрения медицины далека от действительности. Сняли гопоподобных пацанов с одной точкой зрения и толкают эту версию на всю страну (теперь уже). Даже на видео версии пацанов расходятся. Я представляю какие показания дали они в одиночку. На видео прекрасно видно кто к кому как относится. А вопрос про пульс от 1+1 прямо в точку (и глазки забегали, в горле пересохло). А говорили им в школе - учи биологию, физику, пригодится. А акция, незаконно переместившаяся на территорию лечебного учреждения - чистой воды политика. Администрация больницы разрешения на акцию не давала. Уволить врачей без суда и следствия, бо так "захотіла громада". Для начала неплохо было бы Трудовой Кодекс прочитать. Может уволим пилота во время полета пассажирского самолета бо "так хоче громада"?
  Насчет того почему подняли в операционную. Как минимум из-за того что у парня проникающее ранение сердца а пацанва мешала осмотру и оценки состояния. Кроме того после смерти пациент должен некоторое время находится в стационаре, и обязательно до осмотра полиции. У полиции, приехавшей через несколько минут, не было сомнений в заключении врачей.
 • alemana Вчора, 14:09
  Єдиний раз на мітингові запанувала тиша — Рахімбєрдиєв дзвонив Котенку… Тиша (ДОПОВНЕНО) 8
  alemana-фото
  Запрошуємо ВСІХ бажаючих на сесію міської ради, що відбудеться у вівторок, 25.04.2017 о 10:00 в адмінбудинку на центральній площі міста!
  -------------------
  Світловодському міському голові
  Козярчуку Валентину Валентиновичу

  громади м. Світловодськ

  Просимо Вас розглянути наші вимоги:

  1. Провести прозоре розслідування загибелі Оленковського Любомира Андрійовича та взяти під громадський контроль проведення слідчих дій щодо підозрюваного у вбивстві та освітлення ведення справи перед громадськістю, щоб запобігти уникненню покарання.

  2. Просимо начальника поліції - Гулого Андрія Андрійовича надати інформацію про заходи, що проводяться поліцією з метою забезпечення громадського порядку. Просимо надати графік патрулювання вулиць, список вулиць що патрулюються та розпорядок робочого дня патрулів.

  3. Притягнути до відповідальності (ст. 139 КПКУ - ненадання допомоги хворому медичним працівником) та звільнити працівників санпропускника ЦРЛ, які знаходились в день вбивства на чергуванні та проявили бездіяльність у наданні першої медичної допомоги. Звільнити чергового лікаря санпропускника, якого не було на робочому місці. Звільнити чергову медсестру, яка 10 хв. не відчиняла двері та проявляла невдоволення тим, що її розбудили.

  4. Встановити камери відеоспостереження на санпропускниках Центральної та районної лікарень.

  5. Створити слідчу комісію в складі представників громадськості та депутатів міської ради у співвідношенні 50/50.

  6. Винести на сесію міської ради, що відбудеться у вівторок, 25.04.2017, питання про звільнення Котенка Юрія Миколайовича з посади головного лікаря, як такого, що не справляється зі своїми обов'язками та не може навести лад у роботі лікарні.

  22.04.2017

  Жителі Світловодська

  Запрошуємо ВСІХ бажаючих на сесію міської ради, що відбудеться у вівторок, 25.04.2017 о 10:00 в адмінбудинку на центральній площі міста!
  -------------------
  Світловодському міському голові
  Козярчуку Валентину Валентиновичу

  громади м. Світловодськ

  Просимо Вас розглянути наші вимоги:

  1. Провести прозоре розслідування загибелі Оленковського Любомира Андрійовича та взяти під громадський контроль проведення слідчих дій щодо підозрюваного у вбивстві та освітлення ведення справи перед громадськістю, щоб запобігти уникненню покарання.

  2. Просимо начальника поліції - Гулого Андрія Андрійовича надати інформацію про заходи, що проводяться поліцією з метою забезпечення громадського порядку. Просимо надати графік патрулювання вулиць, список вулиць що патрулюються та розпорядок робочого дня патрулів.

  3. Притягнути до відповідальності (ст. 139 КПКУ - ненадання допомоги хворому медичним працівником) та звільнити працівників санпропускника ЦРЛ, які знаходились в день вбивства на чергуванні та проявили бездіяльність у наданні першої медичної допомоги. Звільнити чергового лікаря санпропускника, якого не було на робочому місці. Звільнити чергову медсестру, яка 10 хв. не відчиняла двері та проявляла невдоволення тим, що її розбудили.

  4. Встановити камери відеоспостереження на санпропускниках Центральної та районної лікарень.

  5. Створити слідчу комісію в складі представників громадськості та депутатів міської ради у співвідношенні 50/50.

  6. Винести на сесію міської ради, що відбудеться у вівторок, 25.04.2017, питання про звільнення Котенка Юрія Миколайовича з посади головного лікаря, як такого, що не справляється зі своїми обов'язками та не може навести лад у роботі лікарні.

  22.04.2017

  Жителі Світловодська
 • alemana Вчора, 14:04
  Канал "1+1": Дві сотні людей влаштували протест проти медиків Світловодська через смерть 19-річног ... 34
  alemana-фото
  Запрошуємо ВСІХ бажаючих на сесію міської ради, що відбудеться у вівторок, 25.04.2017 о 10:00 в адмінбудинку на центральній площі міста!
  -------------------
  Світловодському міському голові
  Козярчуку Валентину Валентиновичу

  громади м. Світловодськ

  Просимо Вас розглянути наші вимоги:

  1. Провести прозоре розслідування загибелі Оленковського Любомира Андрійовича та взяти під громадський контроль проведення слідчих дій щодо підозрюваного у вбивстві та освітлення ведення справи перед громадськістю, щоб запобігти уникненню покарання.

  2. Просимо начальника поліції - Гулого Андрія Андрійовича надати інформацію про заходи, що проводяться поліцією з метою забезпечення громадського порядку. Просимо надати графік патрулювання вулиць, список вулиць що патрулюються та розпорядок робочого дня патрулів.

  3. Притягнути до відповідальності (ст. 139 КПКУ - ненадання допомоги хворому медичним працівником) та звільнити працівників санпропускника ЦРЛ, які знаходились в день вбивства на чергуванні та проявили бездіяльність у наданні першої медичної допомоги. Звільнити чергового лікаря санпропускника, якого не було на робочому місці. Звільнити чергову медсестру, яка 10 хв. не відчиняла двері та проявляла невдоволення тим, що її розбудили.

  4. Встановити камери відеоспостереження на санпропускниках Центральної та районної лікарень.

  5. Створити слідчу комісію в складі представників громадськості та депутатів міської ради у співвідношенні 50/50.

  6. Винести на сесію міської ради, що відбудеться у вівторок, 25.04.2017, питання про звільнення Котенка Юрія Миколайовича з посади головного лікаря, як такого, що не справляється зі своїми обов'язками та не може навести лад у роботі лікарні.

  22.04.2017

  Жителі Світловодська
 • alemana Вчора, 14:02
  Офіційне звернення лікаря-хірурга приймального відділення ЦРЛ 5
  alemana-фото
  Запрошуємо ВСІХ бажаючих на сесію міської ради, що відбудеться у вівторок, 25.04.2017 о 10:00 в адмінбудинку на центральній площі міста!
  -------------------
  Світловодському міському голові
  Козярчуку Валентину Валентиновичу

  громади м. Світловодськ

  Просимо Вас розглянути наші вимоги:

  1. Провести прозоре розслідування загибелі Оленковського Любомира Андрійовича та взяти під громадський контроль проведення слідчих дій щодо підозрюваного у вбивстві та освітлення ведення справи перед громадськістю, щоб запобігти уникненню покарання.

  2. Просимо начальника поліції - Гулого Андрія Андрійовича надати інформацію про заходи, що проводяться поліцією з метою забезпечення громадського порядку. Просимо надати графік патрулювання вулиць, список вулиць що патрулюються та розпорядок робочого дня патрулів.

  3. Притягнути до відповідальності (ст. 139 КПКУ - ненадання допомоги хворому медичним працівником) та звільнити працівників санпропускника ЦРЛ, які знаходились в день вбивства на чергуванні та проявили бездіяльність у наданні першої медичної допомоги. Звільнити чергового лікаря санпропускника, якого не було на робочому місці. Звільнити чергову медсестру, яка 10 хв. не відчиняла двері та проявляла невдоволення тим, що її розбудили.

  4. Встановити камери відеоспостереження на санпропускниках Центральної та районної лікарень.

  5. Створити слідчу комісію в складі представників громадськості та депутатів міської ради у співвідношенні 50/50.

  6. Винести на сесію міської ради, що відбудеться у вівторок, 25.04.2017, питання про звільнення Котенка Юрія Миколайовича з посади головного лікаря, як такого, що не справляється зі своїми обов'язками та не може навести лад у роботі лікарні.

  22.04.2017

  Жителі Світловодська

Top