Четвер, 23 березня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Відео Влада

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера Новина з фото Новина з відео

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера
Перевізники кажуть, що вже вони "на межі". Але й 7 лютого їхнє сподівання, що чергове засідання міськвиконкому таки підніме тариф до 4,50 і 5,75 (по Світловодську і на Власівку відповідно), не справдились — як і громадян, що сподіваються на матеріальну підтримку через попадання у скрутні ситуації, так і господарників КП "Добробут" — на збільшення квартплати у трьох своїх гуртожитках тощо. Бо не відбулося засідання — членів забракло.
Тож, чекаючи у сподіванні, що на засідання підтягнуться ще кілька урядників — аби воно було легітимне для прийняття (чи не прийняття) різних рішень, міський голова Валентин Козярчук зайшовся тирадою про обструкцію з боку депутатського корпусу, який, зокрема, своїм неправомірним рішенням 32-ї позачергової сесії 3 лютого — бо прийняте воно було у перерві у даному сесійному засіданні, оголошеній ним до 6 лютого, зліквідував оцей самий виконком, який наразі чекає на кворум…

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Одним і з питань, вів далі пан голова, мало би стати повернення до розгляду питання про тарифи на пасажирські автоперевезення. Ми вимушені прийняти це не популярне, але не популістське рішення, адже ж ми бачимо, як стрімко зростає вартість всього і перевізники не повинні (і не будуть) працювати собі у збиток. А черг перевізників з інших міст, що палають бажанням возити світловодців задарма, на жаль, не спостерігається. Тому, наголосив мер, не сьогодні-завтра він піде у маси, яким буде доносити свої бачення щодо розвитку міста і викриватиме тих, хто йому заважає у цьому.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Далі слово мовила урядниця, яка представляє у виконкомі ВО "Свобода", Ірина Козак. Вона, на відміну від голови, погодилася із згадуваним депутатським рішенням про "анульовання" цього виконкому, тож і себе вона вважає незаконною його членкинею. Що ж до перевізникової конкретики, то, зазначила пані Ірина, тут провина всього "білого дому", а не лише двох виконкомівців, які не підтримали се підвищення на минулому засіданні.

"Наскільки мені відомо, перевізники подали свої розрахунки на 4 гривні ще наприкінці літа минулого року… Я вважаю було помилкою ховати їх під сукно, — сказала вона, заперечуючи твердженням Козярчука про те, що тарифи на перевезення є ринковими відносинами. — Ні, Валентине Валентиновичу, це не ринкові відносини, це — врегульований тариф".


Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Тобто, у відповідних спеціалістів виконкому було чимало часу для всебічного вивчення питання і винести на прийняття виконкомом максимально обґрунтовані цифри, проти прийняття яких у урядників не повернулися би язики щось заперечити.

"А так засідання у нас перетворюється на базар: один пропонує одну цифру, інший — другу", — підсумувала свій виступ Козак.


На що Валентин Валентинович заперечив щодо тарифів "під сукном" — вони розглядалися і ретельно вивчалися, і підвищення тарифу на 25% є абсолютно економічно обґрунтованим рішенням. Інша річ, що переважна більшість місцевих депутатів не бажають дослухатися і спільно з ним шукати компромісу.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Почувши це, "встряв" секретар міськради Юрій Сапянов, який сидів не за овальним "виконкомівським" столом, а на стільчику — разом з іншими (не-виконкомівцями)… То, давайте сюди — за стіл, запропонував йому голова. Ні, відповів спікер, ми (депутати) прийняли рішення, що цей виконком — не виконком, а от буде новий (законний) — тоді сяду… Та, після своїх контраргументів, запросив присутніх у кабінеті журналістів на свою пресову конференцію: он Козярчук їх тьму-тьмущу вже провів...

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

І перед тим, як побажати присутнім доброго дня, світловодський градоначальник звернувся до власівського, а також до члена виконкому Анатолія Бабаченка:

— Анатолій Герасимович, прокоментуйте, будь ласка, ви ж таки досвідченіший…

— Та візьміть владу у свої руки, та й вирішуйте і підписуйте самі. А шо, громада должна страдать? — отак, по-простому, порадив пан Анатолій своєму трішки старшому за рангом колезі.
І от журналістська братія вже у кабінеті Сапянова. Щоправда, без отієї диво-медійної апаратури, що дозволяє вести пряму трансляцію чого-небудь — як пояснив спікер, не дав мер її йому мер у "врємєнноє пользованіє", посилаючись на те, що вона його (мера) особиста власність… Розпочинаючи свій спіч, пан Юрій пригадав панові Валентинові його сповнене образи порівняння міської ради з "воровскім сходняком". Який сходняк!? Обранці, за його словами, працюють виключно у правовому полі. Що вже підтверджено ще однією гілкою влади — судовою, до якої звертався (і звертається далі) градоначальник, і яка визнала дії депкорпусу такими, що відповідають чинному законодавству.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

"Але ж, — запитав ваш кореспондент, — важко не погодитись з логікою Валентина Козярчука про те, що той, хто відкривав сесію, має її і закривати. Натомість ви, міськдепи, щойно головуючий оголосив перерву до понеділка, її продовжили і завершили, а ви особисто її закрили. А чи не простіше було би зібратись того ж понеділка і успішно подолати його вето? І не було би у голови підстав ще одного звернення до суду".


А у нього і так таких підстав немає, відповів Сапянов, адже голова, фактично, самоусунувся. Бо, згідно Регламенту, перерва у сесії (на кілька хвилин, кілька годин, чи днів) оголошується головуючим не раніше, ніж через дві години з початку пленарного засідання.

— Тобто, головуючий не висидів необхідні дві години?

— Саме так. Навіть більш того, він оголосив перерву тоді, коли й порядок денний ще не був затверджений.


Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

А ще журналісти поцікавились, як же бути з не-легітимністю виконкому — відсутність виконавчої влади, як і будь-якої іншої, паралізує життя конкретного населеного пункту. Тому-то, відповів пан Юрій, міському голові і було запропоновано негайно — після "ліквідації" цього виконавчого комітету, з його ж (голови) подання та з пропозиціями міськрадівських фракцій, затвердити новий склад виконкому. Нехай, навіть, у старому складі, підкреслив інтерв’юер, але все тоді було би по-закону. А не так, як з оцим — затвердженим 17 листопада 2015 року без мерського подання, що і визнав суд. От обранці і вирішили виправити цю хибу. Але голова вперся. Можливо саме через те, що деякі члени виконкому "в душі" погодились аргументацією міськради щодо своєї не-правочинності, і не прийшли на його засідання. І навіть, той, хто прийшов (спікер мав на увазі Ірину Козак), усвідомили свою не-легітимність, а відтак, не-легітимність прийнятих рішень — якби це засідання таки відбулося.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

І взагалі, пан Юрій говорив рясно, швидко і тривало, наводячи той чи інший аргумент не на корись мера. Відчувалось, накипіло у нього.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 8.02.2017 | 1 комментар | 0 публікацій
Как говорит украинская поговорка - Два украинца- три гетьмана. А если по делу - задолбали интрижками.Город умирает ,а тут мышиная возня под полом.
 • Не нравится
 • +23
 • Нравится
 • topgun Користувач offline

 • 8 лютого 2017 16:36
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 23.08.2015 | 55 комментарів | 0 публікацій
Предлагаю для быстрого понимания ситуации, которая сложилась в городе, депутатами и исполнительной власти, все их "собрания" проводить стоя на конечной остановке 23-го автобуса на Ревовке... После часового ожидания, на морозе, может что-то дойдет до них....И всех в целях "ощущение покращення"- перевести на 3200... Которую еще в этом году никто не получал....Сразу пропадет желание "имитировать" активную депутатский деятельность... Прошлой зимой хоть с лопатами остановки чистили от снега... Сейчас сплошной пиар и конференции...
 • Не нравится
 • +18
 • Нравится
 • Tyler Користувач offline

 • 8 лютого 2017 22:49
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 509 комментарів | 0 публікацій
А черг перевізників з інших міст, що палають бажанням возити світловодців задарма
Задарма конечно никто возить не будет, но вот за цену ниже, чем хотят местные барыги желающие найдутся (ходят слухи что уже есть желающие). Мэр же сам на так давно об этом говорил, или местные уже "подмазали"?

Цитата: topgun
"собрания" проводить стоя на конечной остановке 23-го автобуса на Ревовке... После часового ожидания, на морозе
Лучше у перевозчика, обслуживающего маршрут №23, спросить, какого (ой) маршрутки ездят так редко. Или это депутаты заставляют их разворачиватся возле дома по Рабочей 2 и не делать круг мимо exЗЧМ и радиозавода? Или депутаты запрещают маршруткам ездить в темное время суток?

Цитата: topgun
И всех в целях "ощущение покращення"- перевести на 3200..
Всех это депутатов? Так они з/п не получают за депутатскую деятельность. Это все в свободное от работы время.

звернувся до власівського,
хе, нашел у кого спросить, типа на Власовке дороги почищены и порядок везде.

підвищення тарифу на 25% є абсолютно економічно обґрунтованим рішенням.
Ну так покажите всем эти рассчеты. Сколько перевезли, сколько заработали, сколько и на что потратили, ... Покажите условия, на которых перевозчики выиграли конкурсы, все ли они выполняются.
И если, действительно, все економічно обгрунтовано, то ни у кого и вопросов по поводу повышения не будет.
 • Не нравится
 • +12
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:30
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц Вчора, 18:38
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler Вчора, 11:22
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler Вчора, 11:01
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц Вчора, 10:22
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 Вчора, 09:47
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!
 • Tyler 21 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  Tyler-фото
  та ще й Рудницького з Яковенком,
  И сразу стало понятно кто их туда пригнал.

  Особенно противно когда какой-то сопляк-типа-защитик начал кричать и людям, старше него, как он сам заметил, начал угрожать что он с автоматом прийдет. Быдло блин.

  А мер, как и обещал, просто упертый или [образа] бычок. Ставит одно и то же на голосование, хотя депутаты четко дали понять, что за увеличение количества членов исполкома не проголосуют. Думал как и все свои решение протолкнуть просто [ненормативна лексика] всех?
 • admin 21 березня 2017
  Федерация Силовых видов спорта "Легион" приглашает в самый большой тренажерный зал города! 2
  admin-фото
  Цитата: Анна Добролевская
  Классный был зал, ходила с удовольсвием, и недорого и тренажеры хорошие. Жаль что закрыли.
  Легион переехал в новое помещение по адресу: ул. Приморская, 18. fellow
 • Анна Добролевская 21 березня 2017
  Федерация Силовых видов спорта "Легион" приглашает в самый большой тренажерный зал города! 2
  Анна Добролевская-фото
  Классный был зал, ходила с удовольсвием, и недорого и тренажеры хорошие. Жаль что закрыли.

Top