Понеділок, 24 липня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Відео Влада

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера Новина з фото Новина з відео

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера
Перевізники кажуть, що вже вони "на межі". Але й 7 лютого їхнє сподівання, що чергове засідання міськвиконкому таки підніме тариф до 4,50 і 5,75 (по Світловодську і на Власівку відповідно), не справдились — як і громадян, що сподіваються на матеріальну підтримку через попадання у скрутні ситуації, так і господарників КП "Добробут" — на збільшення квартплати у трьох своїх гуртожитках тощо. Бо не відбулося засідання — членів забракло.
Тож, чекаючи у сподіванні, що на засідання підтягнуться ще кілька урядників — аби воно було легітимне для прийняття (чи не прийняття) різних рішень, міський голова Валентин Козярчук зайшовся тирадою про обструкцію з боку депутатського корпусу, який, зокрема, своїм неправомірним рішенням 32-ї позачергової сесії 3 лютого — бо прийняте воно було у перерві у даному сесійному засіданні, оголошеній ним до 6 лютого, зліквідував оцей самий виконком, який наразі чекає на кворум…

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Одним і з питань, вів далі пан голова, мало би стати повернення до розгляду питання про тарифи на пасажирські автоперевезення. Ми вимушені прийняти це не популярне, але не популістське рішення, адже ж ми бачимо, як стрімко зростає вартість всього і перевізники не повинні (і не будуть) працювати собі у збиток. А черг перевізників з інших міст, що палають бажанням возити світловодців задарма, на жаль, не спостерігається. Тому, наголосив мер, не сьогодні-завтра він піде у маси, яким буде доносити свої бачення щодо розвитку міста і викриватиме тих, хто йому заважає у цьому.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Далі слово мовила урядниця, яка представляє у виконкомі ВО "Свобода", Ірина Козак. Вона, на відміну від голови, погодилася із згадуваним депутатським рішенням про "анульовання" цього виконкому, тож і себе вона вважає незаконною його членкинею. Що ж до перевізникової конкретики, то, зазначила пані Ірина, тут провина всього "білого дому", а не лише двох виконкомівців, які не підтримали се підвищення на минулому засіданні.

"Наскільки мені відомо, перевізники подали свої розрахунки на 4 гривні ще наприкінці літа минулого року… Я вважаю було помилкою ховати їх під сукно, — сказала вона, заперечуючи твердженням Козярчука про те, що тарифи на перевезення є ринковими відносинами. — Ні, Валентине Валентиновичу, це не ринкові відносини, це — врегульований тариф".


Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Тобто, у відповідних спеціалістів виконкому було чимало часу для всебічного вивчення питання і винести на прийняття виконкомом максимально обґрунтовані цифри, проти прийняття яких у урядників не повернулися би язики щось заперечити.

"А так засідання у нас перетворюється на базар: один пропонує одну цифру, інший — другу", — підсумувала свій виступ Козак.


На що Валентин Валентинович заперечив щодо тарифів "під сукном" — вони розглядалися і ретельно вивчалися, і підвищення тарифу на 25% є абсолютно економічно обґрунтованим рішенням. Інша річ, що переважна більшість місцевих депутатів не бажають дослухатися і спільно з ним шукати компромісу.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

Почувши це, "встряв" секретар міськради Юрій Сапянов, який сидів не за овальним "виконкомівським" столом, а на стільчику — разом з іншими (не-виконкомівцями)… То, давайте сюди — за стіл, запропонував йому голова. Ні, відповів спікер, ми (депутати) прийняли рішення, що цей виконком — не виконком, а от буде новий (законний) — тоді сяду… Та, після своїх контраргументів, запросив присутніх у кабінеті журналістів на свою пресову конференцію: он Козярчук їх тьму-тьмущу вже провів...

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

І перед тим, як побажати присутнім доброго дня, світловодський градоначальник звернувся до власівського, а також до члена виконкому Анатолія Бабаченка:

— Анатолій Герасимович, прокоментуйте, будь ласка, ви ж таки досвідченіший…

— Та візьміть владу у свої руки, та й вирішуйте і підписуйте самі. А шо, громада должна страдать? — отак, по-простому, порадив пан Анатолій своєму трішки старшому за рангом колезі.
І от журналістська братія вже у кабінеті Сапянова. Щоправда, без отієї диво-медійної апаратури, що дозволяє вести пряму трансляцію чого-небудь — як пояснив спікер, не дав мер її йому мер у "врємєнноє пользованіє", посилаючись на те, що вона його (мера) особиста власність… Розпочинаючи свій спіч, пан Юрій пригадав панові Валентинові його сповнене образи порівняння міської ради з "воровскім сходняком". Який сходняк!? Обранці, за його словами, працюють виключно у правовому полі. Що вже підтверджено ще однією гілкою влади — судовою, до якої звертався (і звертається далі) градоначальник, і яка визнала дії депкорпусу такими, що відповідають чинному законодавству.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

"Але ж, — запитав ваш кореспондент, — важко не погодитись з логікою Валентина Козярчука про те, що той, хто відкривав сесію, має її і закривати. Натомість ви, міськдепи, щойно головуючий оголосив перерву до понеділка, її продовжили і завершили, а ви особисто її закрили. А чи не простіше було би зібратись того ж понеділка і успішно подолати його вето? І не було би у голови підстав ще одного звернення до суду".


А у нього і так таких підстав немає, відповів Сапянов, адже голова, фактично, самоусунувся. Бо, згідно Регламенту, перерва у сесії (на кілька хвилин, кілька годин, чи днів) оголошується головуючим не раніше, ніж через дві години з початку пленарного засідання.

— Тобто, головуючий не висидів необхідні дві години?

— Саме так. Навіть більш того, він оголосив перерву тоді, коли й порядок денний ще не був затверджений.


Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

А ще журналісти поцікавились, як же бути з не-легітимністю виконкому — відсутність виконавчої влади, як і будь-якої іншої, паралізує життя конкретного населеного пункту. Тому-то, відповів пан Юрій, міському голові і було запропоновано негайно — після "ліквідації" цього виконавчого комітету, з його ж (голови) подання та з пропозиціями міськрадівських фракцій, затвердити новий склад виконкому. Нехай, навіть, у старому складі, підкреслив інтерв’юер, але все тоді було би по-закону. А не так, як з оцим — затвердженим 17 листопада 2015 року без мерського подання, що і визнав суд. От обранці і вирішили виправити цю хибу. Але голова вперся. Можливо саме через те, що деякі члени виконкому "в душі" погодились аргументацією міськради щодо своєї не-правочинності, і не прийшли на його засідання. І навіть, той, хто прийшов (спікер мав на увазі Ірину Козак), усвідомили свою не-легітимність, а відтак, не-легітимність прийнятих рішень — якби це засідання таки відбулося.

Виконком не відбувся. Зате відбулася ще одна прес-конференція, цього разу — спікера

І взагалі, пан Юрій говорив рясно, швидко і тривало, наводячи той чи інший аргумент не на корись мера. Відчувалось, накипіло у нього.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 8.02.2017 | 5 комментарів | 0 публікацій
Как говорит украинская поговорка - Два украинца- три гетьмана. А если по делу - задолбали интрижками.Город умирает ,а тут мышиная возня под полом.
 • Не нравится
 • +23
 • Нравится
 • topgun Користувач offline

 • 8 лютого 2017 16:36
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 23.08.2015 | 55 комментарів | 0 публікацій
Предлагаю для быстрого понимания ситуации, которая сложилась в городе, депутатами и исполнительной власти, все их "собрания" проводить стоя на конечной остановке 23-го автобуса на Ревовке... После часового ожидания, на морозе, может что-то дойдет до них....И всех в целях "ощущение покращення"- перевести на 3200... Которую еще в этом году никто не получал....Сразу пропадет желание "имитировать" активную депутатский деятельность... Прошлой зимой хоть с лопатами остановки чистили от снега... Сейчас сплошной пиар и конференции...
 • Не нравится
 • +18
 • Нравится
 • Tyler Користувач offline

 • 8 лютого 2017 22:49
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 520 комментарів | 0 публікацій
А черг перевізників з інших міст, що палають бажанням возити світловодців задарма
Задарма конечно никто возить не будет, но вот за цену ниже, чем хотят местные барыги желающие найдутся (ходят слухи что уже есть желающие). Мэр же сам на так давно об этом говорил, или местные уже "подмазали"?

Цитата: topgun
"собрания" проводить стоя на конечной остановке 23-го автобуса на Ревовке... После часового ожидания, на морозе
Лучше у перевозчика, обслуживающего маршрут №23, спросить, какого (ой) маршрутки ездят так редко. Или это депутаты заставляют их разворачиватся возле дома по Рабочей 2 и не делать круг мимо exЗЧМ и радиозавода? Или депутаты запрещают маршруткам ездить в темное время суток?

Цитата: topgun
И всех в целях "ощущение покращення"- перевести на 3200..
Всех это депутатов? Так они з/п не получают за депутатскую деятельность. Это все в свободное от работы время.

звернувся до власівського,
хе, нашел у кого спросить, типа на Власовке дороги почищены и порядок везде.

підвищення тарифу на 25% є абсолютно економічно обґрунтованим рішенням.
Ну так покажите всем эти рассчеты. Сколько перевезли, сколько заработали, сколько и на что потратили, ... Покажите условия, на которых перевозчики выиграли конкурсы, все ли они выполняются.
И если, действительно, все економічно обгрунтовано, то ни у кого и вопросов по поводу повышения не будет.
 • Не нравится
 • +12
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Вова Корд Вчора, 22:07
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Вова Корд-фото
  На днях, кстати, заметил примус, тор оживший какого-то хлопца на опеле. Кировоградцы обменяли на жип?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 3
  Интеллигентный человек-фото
  Оксана, такими комментариями мы ЗДЕСЬ ПРОЯСНЯЕМ СИТУАЦИЮ, чтобы люди знали на что и КОМУ они жертвуют свои средства. И теперь, когда люди почитают эти строки и (в том числе ваши комментарии ) думаю помощи будет гораздо больше, чем если бы их не было..
  Дисскусии и обсуждения могут быть весьма полезны, уважаемые дамы,поэтому иногда лучше говорить чем молчать.. Понятно это?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 3
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни? Извините.
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 3
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: Родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни?
  Извините за вопрос.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге
 • Вова Корд 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Вова Корд-фото
  Разочарую - не продали и не пропили.
  Примус отозвали в славный город Кропивницкий, бо им там, видите ли, не хватает.
  А жипер хорош... Особенно тем, что по паспорту кушает 2 литра на сотню и от розетки заряжается
 • amigo 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  amigo-фото
  а граждане полицаи не проинформировали куда делся предыдущий подарок по киотскому протоколу, а именно гибридный приус?

Top