Субота, 19 серпня 2017
Віталій Асауленко Відео Влада

Чий гімн «гімніший»? Новина з фото Новина з відео

Чий гімн «гімніший»?
Міський голова на своїй пресовій конференції заявив, що — його.
Як і слід було очікувати, того ж дня (6 лютого), коли на продовження позачергової, 32-ї сесії міськради прийшло лиш… семеро обранців, міський голова Валентин Козярчук, опісля нетривалого очікування (а може, ще хтось підтягнеться), оголосив про закриття даної сесії — з обов’язковим у таких випадках включенням фонограми з українським гімном. А щоби все стало остаточно зрозуміло, звісно, з його точки зору — оголосив про проведення за кілька годин потому своєї прес-конференції.

І це не лише його точка зору, зазначив він з самого початку зустрічі з тутешніми мас-медійниками — його дії цілком відповідають вимогам чинного законодавства… Ну от, дивіться, пояснив градоначальник: сесію 3 лютого відкривав я? Я. І гімн на її початку грав. А коли її перебіг пішов, на його думку, не туди — він і оголосив перерву до понеділка, 6 лютого.

Та попри це, більшість обранців — після того, як не домовились із ним в його кабінеті — взяли та й продовжили засідання того ж таки 3 лютого. І благополучно його за кілька хвилин, подолавши вето голови, винесене у порядок денний, завершили — з виконанням гімну.

Натомість Козярчук 6 лютого не угледів відсутності кворуму (18 обранців для якого потрібні), тож не менш благополучно, ніж обранці, закрив 32-у позачергову — з виконанням гімну у майже порожній залі, за присутності лише шістьох вірних "бійців".

Тож, якщо 3 лютого міськдепи подолали мерське вето на їхнє рішення від 26 січня про розпуск виконкому, а ще одне рішення про покарання мера "копійкою" за те, що він не спромігся засвоїти близько 3 млн. грн. із держбюджету на капремонт інфекційного відділення ЦРЛ, вони, взагалі, зняли з порядку денного, то 6 числа, проігнорувавши засідання — мов, ми все вирішили 3-го числа, виходить, вони самі себе переграли.

Чий гімн «гімніший»?

Тобто, вето козярчукове не подолали. А значить, нинішній виконком продовжує функціонувати і вже наступного дня, 7 лютого, проведе своє чергове засідання… Безумовно, додав голова, у депкорпусу є ще один важіль — двома третинами голосів висловити йому недовіру. Але для цього потрібні вагомі причини. А їх, за словами пана Валентина, у обранців немає: місто, попри скруту, таки розвивається, податки, як ніколи, збираються, мер не помер, не захворів і навіть не запив. Так, що — дзуськи!

А от про те, що коїться в світловодському істеблішменті довідалися вже у столиці, куди голову гукають найближчим часом до відповідного Комітету Верховної Ради — аби поміркувати: а може вибори місцеві у нас провести? Та голова проти: який сенс витрачатися, коли вже наприкінці року відбудуться перші вибори до ОТГ, до якої увійдуть Світловодськ, Власівка та кілька навколишніх сіл?

А ще мер повідповідав на запитання журналістів… Так, схоже, вщухає "ламання списів" довкола його заступника з житлово-комунальних питань — Анну Нестеренко міськдепи таки "пішли", а на її місце "сватають" колишнбого гендиректора (не людина ТОВ "Політрейд") СП ТОВ "Світловодськпобут" Дмитра Дмитришина… На в.о. начальника УЖКГ Віктора Боровського, схоже, буде навішано "всіх собак" — за незасвоєння майже трьох мільйонів гривень (4,8 млн.), виділених на капремонт "інфекційки" Світловодської ЦРЛ. І він так і не стане повно-справним начальником, а може ще й з заступника загриміти. На начальника ж цього управління повертається його керівник часів мерствування Юрія Котенка та початку роботи на посаді нинішнього мера Віктор Самоляк

А ще градоначальник не в курсі, що створене ним м’ясопереробне підприємство "ВК і К" перереєструвалося зі Світловодська десь у Дніпропетровській області (відтак, туди сплачуватиме свої податки). Бо, пояснив пан Валентин, з тих пір, як він очолив місто, він передав правління підприємством іншим людям. Не те, що наш президент Петро Порошенко зі своїм "Рошеном"!

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж: • Filya14 Користувач offline

 • 7 лютого 2017 13:00
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 309 комментарів | 0 публікацій
Дмитришин в замы??? Уж точно разруха не только на улице, но и в мозгах. Уж лучше тогда Анну оставить, она более презентабельна.
 • Не нравится
 • +9
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 Сьогодні, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 1
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем

Top