Четвер, 29 червня 2017
Віталій Асауленко Відео Влада

Чий гімн «гімніший»? Новина з фото Новина з відео

Чий гімн «гімніший»?
Міський голова на своїй пресовій конференції заявив, що — його.
Як і слід було очікувати, того ж дня (6 лютого), коли на продовження позачергової, 32-ї сесії міськради прийшло лиш… семеро обранців, міський голова Валентин Козярчук, опісля нетривалого очікування (а може, ще хтось підтягнеться), оголосив про закриття даної сесії — з обов’язковим у таких випадках включенням фонограми з українським гімном. А щоби все стало остаточно зрозуміло, звісно, з його точки зору — оголосив про проведення за кілька годин потому своєї прес-конференції.

І це не лише його точка зору, зазначив він з самого початку зустрічі з тутешніми мас-медійниками — його дії цілком відповідають вимогам чинного законодавства… Ну от, дивіться, пояснив градоначальник: сесію 3 лютого відкривав я? Я. І гімн на її початку грав. А коли її перебіг пішов, на його думку, не туди — він і оголосив перерву до понеділка, 6 лютого.

Та попри це, більшість обранців — після того, як не домовились із ним в його кабінеті — взяли та й продовжили засідання того ж таки 3 лютого. І благополучно його за кілька хвилин, подолавши вето голови, винесене у порядок денний, завершили — з виконанням гімну.

Натомість Козярчук 6 лютого не угледів відсутності кворуму (18 обранців для якого потрібні), тож не менш благополучно, ніж обранці, закрив 32-у позачергову — з виконанням гімну у майже порожній залі, за присутності лише шістьох вірних "бійців".

Тож, якщо 3 лютого міськдепи подолали мерське вето на їхнє рішення від 26 січня про розпуск виконкому, а ще одне рішення про покарання мера "копійкою" за те, що він не спромігся засвоїти близько 3 млн. грн. із держбюджету на капремонт інфекційного відділення ЦРЛ, вони, взагалі, зняли з порядку денного, то 6 числа, проігнорувавши засідання — мов, ми все вирішили 3-го числа, виходить, вони самі себе переграли.

Чий гімн «гімніший»?

Тобто, вето козярчукове не подолали. А значить, нинішній виконком продовжує функціонувати і вже наступного дня, 7 лютого, проведе своє чергове засідання… Безумовно, додав голова, у депкорпусу є ще один важіль — двома третинами голосів висловити йому недовіру. Але для цього потрібні вагомі причини. А їх, за словами пана Валентина, у обранців немає: місто, попри скруту, таки розвивається, податки, як ніколи, збираються, мер не помер, не захворів і навіть не запив. Так, що — дзуськи!

А от про те, що коїться в світловодському істеблішменті довідалися вже у столиці, куди голову гукають найближчим часом до відповідного Комітету Верховної Ради — аби поміркувати: а може вибори місцеві у нас провести? Та голова проти: який сенс витрачатися, коли вже наприкінці року відбудуться перші вибори до ОТГ, до якої увійдуть Світловодськ, Власівка та кілька навколишніх сіл?

А ще мер повідповідав на запитання журналістів… Так, схоже, вщухає "ламання списів" довкола його заступника з житлово-комунальних питань — Анну Нестеренко міськдепи таки "пішли", а на її місце "сватають" колишнбого гендиректора (не людина ТОВ "Політрейд") СП ТОВ "Світловодськпобут" Дмитра Дмитришина… На в.о. начальника УЖКГ Віктора Боровського, схоже, буде навішано "всіх собак" — за незасвоєння майже трьох мільйонів гривень (4,8 млн.), виділених на капремонт "інфекційки" Світловодської ЦРЛ. І він так і не стане повно-справним начальником, а може ще й з заступника загриміти. На начальника ж цього управління повертається його керівник часів мерствування Юрія Котенка та початку роботи на посаді нинішнього мера Віктор Самоляк

А ще градоначальник не в курсі, що створене ним м’ясопереробне підприємство "ВК і К" перереєструвалося зі Світловодська десь у Дніпропетровській області (відтак, туди сплачуватиме свої податки). Бо, пояснив пан Валентин, з тих пір, як він очолив місто, він передав правління підприємством іншим людям. Не те, що наш президент Петро Порошенко зі своїм "Рошеном"!

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж: • Filya14 Користувач offline

 • 7 лютого 2017 13:00
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 300 комментарів | 0 публікацій
Дмитришин в замы??? Уж точно разруха не только на улице, но и в мозгах. Уж лучше тогда Анну оставить, она более презентабельна.
 • Не нравится
 • +9
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Voda Вчора, 12:58
  Сексі-дрантя насуває 1
  Voda-фото
  А ще можна обговорити інші тренди - носіння одягу фрі сайз - незрозумілого розміру, як з чужого плаче, та суконь, схожих на сукні для вагітних на останніх місяцях. Також має місце носити просто на вулицю "шльопкі" (згадалася Оля Полякова) з хутряним оздобленням.

  Із зачісок-неохайний оберемочок волосся, стягнутий резинкою.

  Про брови як у одного з вождів промовчу, їх вже навіть вчительки носять. А вії "як у повії" - починаючи з 8 класу.  Коротше-мода, вона така мода.....
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))

Top