Четвер, 23 березня 2017
Віталій Асауленко Відео Влада

Чий гімн «гімніший»? Новина з фото Новина з відео

Чий гімн «гімніший»?
Міський голова на своїй пресовій конференції заявив, що — його.
Як і слід було очікувати, того ж дня (6 лютого), коли на продовження позачергової, 32-ї сесії міськради прийшло лиш… семеро обранців, міський голова Валентин Козярчук, опісля нетривалого очікування (а може, ще хтось підтягнеться), оголосив про закриття даної сесії — з обов’язковим у таких випадках включенням фонограми з українським гімном. А щоби все стало остаточно зрозуміло, звісно, з його точки зору — оголосив про проведення за кілька годин потому своєї прес-конференції.

І це не лише його точка зору, зазначив він з самого початку зустрічі з тутешніми мас-медійниками — його дії цілком відповідають вимогам чинного законодавства… Ну от, дивіться, пояснив градоначальник: сесію 3 лютого відкривав я? Я. І гімн на її початку грав. А коли її перебіг пішов, на його думку, не туди — він і оголосив перерву до понеділка, 6 лютого.

Та попри це, більшість обранців — після того, як не домовились із ним в його кабінеті — взяли та й продовжили засідання того ж таки 3 лютого. І благополучно його за кілька хвилин, подолавши вето голови, винесене у порядок денний, завершили — з виконанням гімну.

Натомість Козярчук 6 лютого не угледів відсутності кворуму (18 обранців для якого потрібні), тож не менш благополучно, ніж обранці, закрив 32-у позачергову — з виконанням гімну у майже порожній залі, за присутності лише шістьох вірних "бійців".

Тож, якщо 3 лютого міськдепи подолали мерське вето на їхнє рішення від 26 січня про розпуск виконкому, а ще одне рішення про покарання мера "копійкою" за те, що він не спромігся засвоїти близько 3 млн. грн. із держбюджету на капремонт інфекційного відділення ЦРЛ, вони, взагалі, зняли з порядку денного, то 6 числа, проігнорувавши засідання — мов, ми все вирішили 3-го числа, виходить, вони самі себе переграли.

Чий гімн «гімніший»?

Тобто, вето козярчукове не подолали. А значить, нинішній виконком продовжує функціонувати і вже наступного дня, 7 лютого, проведе своє чергове засідання… Безумовно, додав голова, у депкорпусу є ще один важіль — двома третинами голосів висловити йому недовіру. Але для цього потрібні вагомі причини. А їх, за словами пана Валентина, у обранців немає: місто, попри скруту, таки розвивається, податки, як ніколи, збираються, мер не помер, не захворів і навіть не запив. Так, що — дзуськи!

А от про те, що коїться в світловодському істеблішменті довідалися вже у столиці, куди голову гукають найближчим часом до відповідного Комітету Верховної Ради — аби поміркувати: а може вибори місцеві у нас провести? Та голова проти: який сенс витрачатися, коли вже наприкінці року відбудуться перші вибори до ОТГ, до якої увійдуть Світловодськ, Власівка та кілька навколишніх сіл?

А ще мер повідповідав на запитання журналістів… Так, схоже, вщухає "ламання списів" довкола його заступника з житлово-комунальних питань — Анну Нестеренко міськдепи таки "пішли", а на її місце "сватають" колишнбого гендиректора (не людина ТОВ "Політрейд") СП ТОВ "Світловодськпобут" Дмитра Дмитришина… На в.о. начальника УЖКГ Віктора Боровського, схоже, буде навішано "всіх собак" — за незасвоєння майже трьох мільйонів гривень (4,8 млн.), виділених на капремонт "інфекційки" Світловодської ЦРЛ. І він так і не стане повно-справним начальником, а може ще й з заступника загриміти. На начальника ж цього управління повертається його керівник часів мерствування Юрія Котенка та початку роботи на посаді нинішнього мера Віктор Самоляк

А ще градоначальник не в курсі, що створене ним м’ясопереробне підприємство "ВК і К" перереєструвалося зі Світловодська десь у Дніпропетровській області (відтак, туди сплачуватиме свої податки). Бо, пояснив пан Валентин, з тих пір, як він очолив місто, він передав правління підприємством іншим людям. Не те, що наш президент Петро Порошенко зі своїм "Рошеном"!


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж: • Filya14 Користувач offline

 • 7 лютого 2017 13:00
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 292 комментарів | 0 публікацій
Дмитришин в замы??? Уж точно разруха не только на улице, но и в мозгах. Уж лучше тогда Анну оставить, она более презентабельна.
 • Не нравится
 • +9
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:30
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц Вчора, 18:38
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler Вчора, 11:22
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler Вчора, 11:01
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц Вчора, 10:22
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 Вчора, 09:47
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!
 • Tyler 21 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  Tyler-фото
  та ще й Рудницького з Яковенком,
  И сразу стало понятно кто их туда пригнал.

  Особенно противно когда какой-то сопляк-типа-защитик начал кричать и людям, старше него, как он сам заметил, начал угрожать что он с автоматом прийдет. Быдло блин.

  А мер, как и обещал, просто упертый или [образа] бычок. Ставит одно и то же на голосование, хотя депутаты четко дали понять, что за увеличение количества членов исполкома не проголосуют. Думал как и все свои решение протолкнуть просто [ненормативна лексика] всех?
 • admin 21 березня 2017
  Федерация Силовых видов спорта "Легион" приглашает в самый большой тренажерный зал города! 2
  admin-фото
  Цитата: Анна Добролевская
  Классный был зал, ходила с удовольсвием, и недорого и тренажеры хорошие. Жаль что закрыли.
  Легион переехал в новое помещение по адресу: ул. Приморская, 18. fellow
 • Анна Добролевская 21 березня 2017
  Федерация Силовых видов спорта "Легион" приглашает в самый большой тренажерный зал города! 2
  Анна Добролевская-фото
  Классный был зал, ходила с удовольсвием, и недорого и тренажеры хорошие. Жаль что закрыли.

Top