Вівторок, 25 липня 2017
Блоги Татьяна Дроздова

Котимося у прірву, але війну продовжуємо

Котимося у прірву, але війну продовжуємо

Фінансист попереджає: котимося у прірву; прокурори розповідають: злочинність зростає; перевізники погрожують: возити не будемо; а міська влада на цьому тлі бореться за звання найголовнішого. Про це та інше читайте в газеті "Світловодськ вечірній" №5 (2423) за 2 лютого 2017 року
Газета "Світловодськ вечірній" незабаром стане єдиним НЕЗАЛЕЖНИМ міськрайонним друкованим виданням. Приєднуйтеся до спільноти наших друзів і передплатників сьогодні!

Шановні жителі міста Світловодська, селища Власівка і Світловодського району! Рано чи пізно, добровільно чи примусово ми станемо об’єднаною територіальною громадою. Тож, і успіхи, і проблеми будуть у нас спільними. Про них ми і будемо писати. Неупереджено, незалежно від влади, враховуючи думку наших читачів – звичайних людей Світловодщини!

Сьогодні редакція газети, як ніколи, потребує Вашої допомоги. Завтра ми підтримаємо Вас!

З повагою
Тетяна Дроздова, редактор


Cьогодні в номері: • Всьго пару сотень тисяч з дірявого бюджету – і світловодці продовжують плавати у басейні! Бо ж це справа честі для деяких чиновників… 1 стор.
 • Перша у новому році, 31 сесія продемонструвала: протистояння продовжується. Перемагає депутатська більшість (24:7), але мер не здається і наголошує: він найголовніша посадова особа у місцевому самоврядуванні і його обрав народ. 1 стор.
 • "Світловодськ вечірній" повертається до рубрики "Трибуна депутата". Олександр Ода і Надія Мальцева з депутатськими запитами про капітальний ремонт інфекційного відділення і статутний фонд славнозвісного СП. 2 стор.
 • Скандальний виконком: тарифи на проїзд у "маршрутках" підвищити не вдалося. 2 стор.
 • Злочинність зростає шаленими темпами. Про це говорили керівники правоохоронних органів на координаційній нараді у Знам’янці, де побувала наш кореспондент. 3 стор.
 • А за круглим столом у Олени Балюк зібралися фахівці з охорони праці – Світловодськ, порівняно з іншими містами області, оаза безпечної праці. 3 стор.
 • Новопризначений начальник Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Марія Дмитренко про потребу у спеціалістах. Оголошено конкурс. 6 стор.
 • Знову про наміри здійснити зміну тарифів, вже з ліфтами. 6 стор.
 • Оголошено конкурс на посаду начальника УЖКГ. 7 стор.
 • З вашим приватним оголошенням у "Вечірці" і на цьому сайті ознайомляться щонайменше 5000 світловодців. Звертайтеся! Безкоштовно – на купоні газети. 7 стор.
 • Зірковий час Віктора Чумаченка. Його персональна виставка у Арт Галереї мала успіх. 8 стор.
 • Юні світловодські баскетболісти перемогли більш дорослих і досвідчених кременчужан. Знайдіть свою дитину на фото Ігоря Котлярова, придбайте газету на пам’ять. 8 стор.

 • Передплачуйте газету "Світловодськ вечірній" у будь-якому поштовому відділенні чи в редакції газети! Передплатна ціна на місяць – 10 грн. "Вечірка" шанує своїх передплатників, підтримує їх і допомагає! Станьте членом нашої великої команди!

  Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
  Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
  • Вова Корд Сьогодні, 13:38
   Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
   Вова Корд-фото
   Зато освободившихся кирпичей хватит, чтоб все дороги в городе брусчаткой заложить
  • Засранетц Сьогодні, 11:42
   Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
   Засранетц-фото
   Не трудно представить, что будет, когда начнут разваливаться жилые дома (да-да, они не вечные без надлежащего ухода). Все упрется в сакральное "Коштiв немає".
  • Вова Корд 23 липня 2017
   Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
   Вова Корд-фото
   На днях, кстати, заметил примус, тор оживший какого-то хлопца на опеле. Кировоградцы обменяли на жип?
  • Интеллигентный человек 21 липня 2017
   Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
   Интеллигентный человек-фото
   Оксана, такими комментариями мы ЗДЕСЬ ПРОЯСНЯЕМ СИТУАЦИЮ, чтобы люди знали на что и КОМУ они жертвуют свои средства. И теперь, когда люди почитают эти строки и (в том числе ваши комментарии ) думаю помощи будет гораздо больше, чем если бы их не было..
   Дисскусии и обсуждения могут быть весьма полезны, уважаемые дамы,поэтому иногда лучше говорить чем молчать.. Понятно это?
  • Интеллигентный человек 21 липня 2017
   Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
   Интеллигентный человек-фото
   Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: Родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни?
   Извините за вопрос.
  • ew2gi 17 липня 2017
   1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
   ew2gi-фото
   У книги жизни нет черновика.
   Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
   А если забывается строка,
   То жизнь пустою может оказаться.
   (с)
  • Voda 16 липня 2017
   Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
   Voda-фото
   Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
   а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
   Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

   п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

   Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
  • ew2gi 16 липня 2017
   Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
   ew2gi-фото
   Цитата: Zelik
   Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

   Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
  • Zelik 15 липня 2017
   Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
   Zelik-фото
   Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Top