Понеділок, 26 червня 2017
ТОП-новини Відео Влада

Мер щодо мешканців гуртожитків «Добробуту» не «вмиває руки». І це вже тішить Новина з фото Новина з відео

Мер щодо мешканців гуртожитків «Добробуту» не «вмиває руки». І це вже тішить
З чим пов’язана ця прес-конференція? — гадали мас-медійники, запрошені до кабінету градоначальника… З’ясувалось — із теплом
Вчорашню (1 лютого) свою пресову конференцію міський голова Валентин Козярчук розпочав у компанії з представником ТОВ "Політрейд", гендиректором СП ТОВ "Світловодськпобут" Сергієм Московським — своїм заклятим ворогом (ТОВ "Політрейд), який, як не втомлюється повторювати пан Валентин, на біду тер-громади, поцупивши у неї котельні, збагатився через різні там офшори і підпільні конвертаційні центри… То, що ж змусило "воріженьок" сісти поряд?

Розпочинаючи пояснення, пан Валентин окреслив тему: заборгованість КП "Добробут", яке опікується трьома гуртожитками на Приморській, 38 і 74, та на Героїв України,67, склала більше двох мільйонів гривень.

І Московський, який очолює підприємство з листопада 2016 року, розповів… На початок опалювального сезону "Добробут" увійшов з боргом у 1,6 млн. грн. та ще й – без актів готовності своїх "общаґ" до цього сезону. І з 15 жовтня по 31 грудня минулого року це КП спромоглося сплатити за опалення лишень… 4,5 тисяч. Водночас, за цей же період було спожито тепла на 575,8 тисяч гривень.

Попередження про відключення 15 грудня 2016 року, вів далі пан Сергій, "Світловодськпобутом" "Добробуту" було направлено 5 грудня. Але до нього (Московського) звернулись мешканці. І тоді було прийнято рішення – відтермінувати "вирок". Але ж з початку року суттєво здорожчали енергоносії (газ, зокрема). Натомість проплати за вже спожите КП "Добробут" тепло аж ніяк не зросли, склавши на 1 січня поточного року вже 2,1 млн. грн. Тому, підсумував гендиректор, СП вимушене було прийняти рішення про відключення КП (тобто, оцих трьох гуртожитків) від теплозабезпечення з 21 січня.

"Невиплата цієї суми тягне для нашого підприємства невиділення йому необхідних лімітів газу для централізованого опалення всього міста", — пояснив доповідач, мотивуючи дане відключення.


Гендиректор додав, що заборгованість самого СП перед НАК "Нафтогаз України" з початку цьогорічного опалювального сезону складає 4 млн. грн. Тому оці два мільйони "добробутівських" гривень стали би суттєвою підтримкою для СП у "спілкуванні" з НАК стосовно подовження газового ліміту.

Але — скоріш за все — цього не станеться. Тому-то "Світловодськпобут" і попередив "Добробут" про відключення — аби забезпечити безперебійне теплопостачання для всього міста, принаймні, протягом березня.

Але ж, звернувся до інтерв’юера ваш кореспондент, закон забороняє відключення від тепла споживачів посеред зими… У нас, "умив руки" Московський, договір на теплопостачання укладено не з мешканцями будинків, які ми плануємо відключати — а з КП "Добробут" безпосередньо.

— З Московським зрозуміло: він — господарник, якому заморозити людей — що ракові клешню відірвати, але ж ви, пане Валентине, — батько міста! Тож, як ви плануєте рятувати людей у цих "общаґах" від вимерзання?, — переадресували ми це запитання градоначальникові, коли Московський, пошугавши своєю тривожною інформацією, пішов.


…Ми радились, відповів він. І є парочка варіантів: зосередити тих, хто платить (і не платить) за комунальні послуги (і опалення, у тому числі) у окремішніх місцях; точково перевести опалення на електричне живлення. А вже опісля — як скінчиться зима — сумлінним мешканцям цих гуртожитків необхідно буде утворити ОСББ, що дозволить їм самим вирішувати свою комунальну долю.

…А ще — як перспективу — Козярчук навів приклад міні-котельні, що опалює спорткомплекс та гріє воду для його басейну: мов, це є також вихід, який він прагне застосувати для всіх — житлових будинків, шкіл, дитсадків та для інших закладів…

— Помилуйте!, — знов заперечив ваш кореспондент, — ота котельня смердить так, що можна знепритомніти, проходячи повз неї, і сніг поряд із нею аж чорний — як у якомусь Ніжнєм Таґілє… А ви хочете все місто "загатити" подібним своїм "здобутком"!?


А це, відповів пан Валентин, все залежить від мешканців — звертайтесь до екологічних служб. Тобто, пояснив він, зараз є всі технічні можливості задля забезпечення спалювання сміття – щоб не завдавати жодної шкоди ані людям, ані довкіллю: он у Швеції для обігріву навіть сміття не вистачає для спалювання (тутешня ж міні-котельня використовує соняшникове лушпиння з "Королівського смаку"). А тамтешні екологічні норми, повірте, запевнив він, надто суворі. Значить, підсумував градоначальник, треба і тут вимагати, щоб власник тієї котельні не "жлобився" на дотримання подібних (як у Швеції) екологічних норм.

…Ну, а ще голова розповідав і про "напряг" у міському бюджеті, і про перипетії з "інфекційкою" та з пасажирськими перевезеннями, і про світовий досвід важливості прибирання снігу у першу добу опісля снігопаду, бо, якщо пізніше — він у кригу перетворюється, яку вже неможливо розчистити, а відтак — потрібно подбати про придбання снігозбиральної техніки… Тобто — про те, що пан Валентин розповідає з постійною регулярністю.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))
 • editor 12 червня 2017
  «Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії 1
  editor-фото
  Готуємося до чергової сесії? Каменюка у двері, побиті вікна, попередження про долю малої дитини у разі чого - таке вже було. Перцем в очі - вперше. Але найманець не впорався із завданням, мабуть, тремтіли руки і боліли ноги (ймовірно, "ломка"). Чи буде дубль №2?

Top