Вівторок, 16 квітня 2024
Спорт

Традиція перемагати Новина з фото

Традиція перемагати
Гарна традиція перемагати склалася у світловодських юних дзюдоїстів, вихованців Світловодської КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз, тренер Рудольф Матвєєв). Чергові змагання стали цьому підтвердженням, адже принесли чергові блискучі перемоги спортсменам.

Так, на Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків 2004-2005 років народження пам’яті призера Кубка світу з дзюдо Михайла Тагірова, який відбувся 28 січня в місті Кременчук, Станіслав Рибін виборов перше місце і чемпіонський титул у ваговій категорії 46 кг, а Ярослав Бережний здобув срібло у ваговій категорії 34 кг. Третій світловодський спортсмен, який брав участь у змаганнях, Юрій Ткаченко, посів п’яте місце у ваговій категорії 38 кг.

Варто зауважити, що боротися світловодчанам довелося з сильними суперниками із Харкова, Запоріжжя, Києва, Дніпра, Черкас та Одеси, але вони вкотре змогли гідно представити свій рідний Світловодськ на Всеукраїнському рівні.