Середа, 16 жовтня 2019
Події

Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО) Новина з фото Новина з відео

Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Помиляються ті, хто нарікає, що у нашому місті все виробництво розікрали та пропили. А звідки ж тоді взялися не такі вже поодинокі випадки виробничого травматизму? Адже ж виробничий травматизм без виробництва аж ніяк неможливий!


27 січня у кабінеті першого заступника міського голови Олени Балюк пройшов "круглий стіл", присвячений випадкам виробничого травматизму, що сталися упродовж минулого року. І сталося таких випадків у 2016 році, згідно офіційної статистики, шість (як і 2015 року). І два з них мали, на жаль, летальні наслідки.

Тож, відповідальні представники підприємств і установ, чиї працівники зазнали травмувань (і смерті) на робочому місці, і зібрались під головуванням віце-мера та за участі головного страхового експерта з охорони праці Фонду нещасних випадків Сергія Якименка та головного держінспектора Управління держпраці у Кіровоградській області Анатолія Шумейка аби проаналізувати те, що сталося з метою запобігання подібних ситуацій у подальшому.

Відтак, опісля короткого огляду минулорічного виробничого травматизму, що провів Якименко, який констатував незначне (у порівнянні із значним зростанням в цілому по області) його зростання, слово було надане представникові власівського КП "Водограй" Вікторові Кравченку, де улітку минулого року стався найбільш резонансний (і жахливий) нещасний випадок на виробництві — у прийомному резервуарі тамтешньої каналізаційно-насосної станції від отруйних випаровувань загинуло двоє працівників. Сталася ця трагедія, за його словами, через відсутність належної вентиляції резервуару. Зате зараз — опісля того, як "грім грянув" — знайшлися і можливості, і необхідні кошти на відповідне безпекове обладнання, яке не дозволить повторення того, що сталося, у подальшому. Єдине тут — аби ще й персонал не нехтував оцим усім причандаллям.

Натомість Олена Патико, інженер з охорони праці Власівського пансіонату доповіла про менш страшну пригоду, що сталася з працівницею цього пансіонату, яка мала необережність (бо надто поспішала) оступитися на східцях та впала, діставши забій грудної клітини. От і там тепер значно посилено вимоги до прибирання снігу та посипання піском з сіллю доріжок та переходів.

А от на шлюзі, повідомив його начальник Володимир Радул, стався випадок виробничого травматизму, наслідки якого постраждала умисно намагалася значно… посилити — щоб "доїти" підприємство на гроші у вигляді компенсації від заподіяної шкоди… Там одну працівницю до травматизму призвів удар під коліно такої собі пайоли. Хоча, зазначив пан Володимир, того дня жінку було відпущено з роботи через високу температуру — підозра на застуду. І про жоден удар пайолою під жодне з її колін і не згадувалось. Все це (коліно з пайолою) спливло наступного дня, коли постраждала пішла до лікарні. Але опісля проведення тестування тієї пайоли (із набагато більшим, ніж вага постраждалої навантаженням), з’ясувалось що дана травма аж ніяк не могла бути отримана. Просто за неї (травму) жінка вирішила видати свій артрит та артроз, на які вона давно страждає.

Щось подібне сталося і на "Плайтексі", повідомила Віра Іванова, заступниця директора з охорони праці… Працівники підприємства утеплювали тамтешню теплотрасу і один з них, замість того, щоб пересунути драбину для зручності роботи на висоті, вдерся на навіс від снігу й дощу… Не розрахований на таку вагу, навіс обвалися і необачний робітник звалився на землю з 4-метрової вишини. Травми, на щастя, виявились легкої важкості і для лікування було достатньо 16 днів.

…Ще, як стало зрозуміло із підсумково-оглядової доповіді держінспектора Шумейка, тут у нас, у Світловодську — безтравматична оаза у порівнянні з областю, де, загалом, минулого року внаслідок нещасних випадків на виробництві загинуло 14 людей, травмовано — 72 (у 2015 році — 8 і 42 відповідно). Щоби запобігти цьому, Анатолій Шумейко настійливо порадив керівникам підприємств не нехтувати правилами техніки безпеки. А ще — проводити профілактичні навчання з відпрацюванням тієї чи іншої позаштатної ситуації. І тут обласне Управління держпраці завжди готово надати для цього всебічне методичне і консультаційне сприяння.

Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Виробничий травматизм як він є у Світловодську (ДОПОВНЕНО)Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:56
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top