Середа, 16 жовтня 2019
ТОП-новини Фоторепортаж Відео Влада

Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів Новина з фото Новина з відео

Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Чищення доріг після снігопаду, свідчить світовий досвід, відбувається у першу добу, опісля — даремно, бо сніг за температурних перепадів то підтаює, то підмерзає, перетворюючись на кригу, яку жодна дорожня техніка не візьме, — кілька раз повторив голова на початку 6-годинної сесії. Напевне, щоб обранці не "терзали" тутешніх комунальників. Та найбільше врешті обранці "потерзали" саме голову.


Шукаймо стільці

Окрім 27-ми обранців, що зареєструвалися на час початку 31 сесії, яка відбулася 26 січня, до сесійної зали набилося стільки небайдужих громадян, що декотрим з них (з обранців) навіть місць "посадочних" забракло. А ще, окрім цих небайдужих громадян, їхні (обранців) місця "окупувала" ще й чисельна делегація працівників Територіального центру з обслуговування одиноких та немічних містян, на чолі з в.о. їх начальника Наталією Зайцевою

Річ у тім, що наприкінці минулого року виконком, очолюваний міським головою Валентином Козярчуком, забажав перепорядкувати собі оцей ТЦ, ставши для нього головним розпорядником коштів (до цього цим розпорядником виступало управління соцзахисту населення (УСЗН). Але міськдепи на минулій, грудневій, сесії, запідозривши, що у такий спосіб градоначальник створює для себе додатковий плацдарм для майбутніх виборів до органів місцевого самоврядування і мера, у тому числі, не підтримали дану новацію — мов, у всіх містах області ТЦ підпорядковуюся УСЗНам, то й і нам нічого не треба змінювати. Не вплинули на них і застереження Зайцевої, що працівники ТЦ, перебуваючи у такому, "завислому", стані, ризикують залишитись без зарплати… От і прийшли понад трьох десятків "тер-центристів" повпливати на вирішення їхньої долі.

Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів

Та щойно відіграв гімн, як "солідарист" Віктор Берестовський (4:10 першої частини відео-трансляції) зауважив сесійній президії, що багатьом обранцям не вистачає місця — тож, давайте або стільці будемо шукати, або перейдемо до концертної зали міського Палацу культури…

Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Віктор Берестовський


Відповідь мера ввела пана Віктора у певний ступор — він порадив обранцям без місця зшибати стільці у громади… І поки міськдепи, разом із секретарем міськради Юрієм Сапяновим зносили стільці "з усіх усюд", градоначальник (5:52) зачитав звернення до нього від "декількох десятків небайдужих пенсіонерів" сповнене глибокою стурбованістю марнотратством міського управління освіти щодо опалення порожніх і напівпорожніх приміщень. Зокрема, їх обурює те, що опалюється приміщення, де займається Гурток флористів при Школі юних натуралістів. А цих самих флористів катастрофічно мало — лиш п’ять-сім дітей.

Ну, а ще "декілька десятків небайдужих пенсіонерів" стурбовані "обледенінням міста". Закінчивши читання, пан Валентин флористів чомусь не чіпав, а от по "обледенінню" провів невеликий лікнеп: чищення доріг після снігопаду відбувається у першу добу, опісля — даремно, бо сніг, за температурних перепадів, то підтаює, то підмерзає, перетворюючись на кригу, яку жодна дорожня техніка не візьме. А тим більше — наша, яке вже виробила свій ресурс. Добре, що хоч встигли головні дороги прибрати, перед тим, як єдиний грейдер накрився, підсумував голова. Після чого він взявся за читання (9:00) ще одного листа нього. Цього разу — від 13-х міськдепів (у залі до них додалося що п’ятеро колег), які вимагають від нього прозвітувати перед ними про діяльність виконавчих органів влади у 2016 році, зокрема, щодо використання бюджетних коштів, щодо дій з грядущого об’єднання територіальних громад тощо. Всього, вісім пунктів.

Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів

Ах, значить, я не звітував!? І градоначальник розпочав звітувати, почавши з тієї "спадщини", що дісталася йому від попередників і про те, як він рішуче та цілеспрямовано з нею бореться. Як тут загалділи обранці: давайте вже сесію проводити. Стривайте, заперечив пан Валентин, ви ж самі вимагаєте прозвітувати саме на цій сесії, то — слухайте. Та більшість з них слухати не захотіла і подалася на вихід. Та це аніскільки не засмутило доповідача і він продовжив розповідь про звитяжну роботу свою і своєї Команди. Аж поки "свободівці", які залишались у залі, вийшли на сесійну авансцену, а один з них, Олександр Молчанов, ще й на підніжку на столі президії скочив. А тут і обранці, що було вийшли, увійшли і долучилися до стоячих націоналістів, мовляв, досить створювати напруження — давайте перейдемо до Палацу, де місць усім вистачить.

Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів

Отак тривало від 24 хвилини з часу початку сесії ще понад 40-а хвилин. Та вже опісля того, як повернулись до зали (та стали) обранці, із зали вийшли стурбовані громадяни — мов, ось вам місця. Але й стоячі обранці "вломили ногу" за ними. І у фойє перед сесійною залою стало так гучно — як і щойно у залі… Аж поки головуючий оголосив перерву допоки засідання разом із "людським фактором" не перебазується до ПК.

Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів

Відеозапис першої частини сесії:Перехід до Палацу. Ще "веселіше"

Друга, "палацова", частина сесії розпочалася з депутатських звернень та доповнень, зокрема, обранці погодились із "батьківщинцем" Сергієм Філоненком першим пунктом вирішити питання згадуваного на початку ТЦ — мов, нічого людей маринувати, яких, між іншим, старі і немічні підопічні зачекалися…

Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів

Тут не всі працівники ТЦ, а лиш ті, хто взяв на сьогодні відгул — так, що наших підопічних є кому наразі обслуговувати, відповіла начальниця ТЦ на запитання "партпенсіонера" Анатолія Кучугурного, адресоване їй: чи часом, не прогулюють її підлеглі свою роботу, коли від 28 хвилини другої частини відео-трансляції розгляд затвердженого з доповненнями порядку денного розпочали з саме терцентрівського питання. Але за годину та кілька хвилин обговорення міськдепи ТЦ виконкомові таки не передали і залишили у підпорядкуванні УСЗН. Наснаги задля цього їм несподівано для них надала начальниця фінуправління Наталя Яременко, заявивши, якщо знов Соцзахист буде затверджений головним розпорядником, зарплату працівники ТЦ отримуватимуть як і отримували. В чому їх запевнив і спікер Сапянов (41:50), закликавши "терцентрівців" не піддаватися на провокації, зачитавши лист-відповідь від тутешнього Казначейства, де сказано, що проплати працівникам ТЦ здійснюються безперебійно — як і усім іншим бюджетникам, а головним розпорядником його коштів є все теж УСЗН.

Відеозапис другої частини сесії:П’ять годин без перерви… Ну, точно – кам’яні сідниці!

Третя частина сесії, що тривала ще майже п’ять годин, розпочалася з напруги довкола все того ж ТЦ, де градоначальник, не втримавшись від міськдепівського капання на мізки, у звертанні до спікера перейшов на "ти" та застосував пару-трійку разів слівце-паразит "..ля". Та вже від 8 хвилини третьої частини відео-трансляції засідання перейшло до депутатських запитів.

Так, зокрема, "укропівка" Надія Мальцева висунула пропозицію (11:48) перебрати до комунальної власності міста 5-поверхівку на Героїв України,94, яку (відомчий гуртожиток), за її словами, СП ТОВ "Світловодськпобут", як правонаступник КП "Світловодські тепломережі", у 90-х роках минулого століття привласнив собі за опалювальні борги, утворивши там офісний центр. "Свободівка" Тетяна Ковальчук-Москаленко (19:02) по-нарікала на відсутність вуличного освітлення на Новому городі — ще донедавна "світило" до 23-ї години, зараз же — лиш до 21-ї. Тож, "новгородці" просять — хоча б, як нещодавно їх освітлювати. А от "самопомічнянець" Олександр Ода (22:47) забажав довідатись подробиці того, як 4,8 млн. грн., спрямовані стараннями нардепа Олеся Довгого із держбюджету на капремонт Інфекційного відділення Світловодської ЦРЛ, до кінця минулого не були засвоєні підрядником у повному обсязі і майже три мільйона з них повернулися знову до держбюджету. І аби якось зарадити цій "дірі", виконавча влада пропонує представницькій (міськдепам) погодитись на виділення 2,9 млн. грн. задля продовження капремонту саме з міського бюджету.

"І це в той час, коли нестача коштів на зарплату 2017 року складає 25 мільйонів гривень", — зазначив міськдеп.


Тож, Ода від своєї фракції пропонує міському голову звернутися до Кіровоградської ОДА, аби на її рівні була утворена комісія, яка би розібралася детально, чому воно так сталося. І у разі виявлення винуватців у розтринькуванні державних коштів, передати на них матеріали до правоохоронних органів задля притягнення їх до відповідальності. І Одині колеги майже одностайно підтримали його запит. На що Козярчук висловив зауваження, що в області не сприймуть належно таке звернення від міського голови.

"Було б логічніше, щоб обласні депутати від світловодського округу на обласній раді самі подали такий запит — то буде більш дієво і дасть напевне певні наслідки", — підкреслив він.


А потім — типа, не лише у нас таке трапляється — додав вже вкотре він про те, як до держбюджету, з 28 мільйонів гривень, виділених на ремонт греблі Кременчуцької ГЕС (Світловодський район), повернулись аж 26 мільйонів, які не встигли освоїти до кінця 2016 року… Але у самій Світловодській РДА "по-одеськи" відмічають "дві великі різниці" між грошима на ремонт "інфекційки" і на ремонт греблі: у першому випадку невикористані гроші, наче марево, зникають, у другому — їх можна брати й брати в залежності від потреби…

Від 31:36 настала черга на депутатські запити, де основним відповідачем виявився в.о. начальника УЖКГ Віктор Боровський. Його "маринували" майже сорок хвилин. Врешті переважна кількість запитів залишилась на контролі, бо на їх вирішення — зупинки, різні там дорожні роботи, діряві дахи і тому подібне — потрібні кошти, яких, звісно, немає.

Далі (1:15:45) сесія перейшла до вирішення бюджетних питань в озвучуванні начальника фінуправління Наталії Яременко. Так, зокрема, було розподілено 7,6 мільйона гривень — такий собі вільний залишок, що утворився станом на 1 січня цього року: 2 тис. — міськвиконкому як головному розпорядникові Центру первинної медико-санітарної допомоги для харчування дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів; 52,9 тис. — щоб управління освіти розрахувалося за встановлення теплових лічильників у 5-й, 7-й та 8-й школах; 33,1 тис. — як компенсація за невикористану відпуску Наталії Гаврилюк, яку попередній мер Юрій Котенко звільнив, як вирішив суд, незаконно з посади начальниці управління економіки; 1 млн. — субвенція для власівських бюджетників і таке інше.

А ще, на пропозицію депутатської планово-бюджетної комісії, обранці погодились на виділення 274,9 тисячі грн. на продовження роботи плавального басейну міського спорткомплексу у лютому-березні — не закриється, значить, він, як вже попередили, 1 лютого…

Коли пані Наталя закінчила бюджетну "читанку", невдоволено підвівся власівський голова Анатолій Бабаченко (1:31:41) — мовляв, цей мільйон вистачить лиш на зарплату нашим бюджетникам. А за використані енергоносії? Ви ж то своїм бюджетникам на це виділяєте кошти… Важко сказати, чи задовольнило Бабаченка пояснення Яременко про те, що, окрім цього мільйона, протягом року додасться ще 1,3 млн. грн. та нагадування, що у 2016 року надбавка "за престижність праці" у Світловодську складала 12% від зарплати, а на Власівці — 20, лиш один відсоток такої "престижності" отримували працівники тутешньої бібліотечної системи і 20% — їхні власівські колеги. А відповідь Бабаченка на запитання Козярчука про готовність Власівки об’єднуватись зі Світловодськом мала відверто негативний вміст.

А потім градоначальник (2:05:34), якби, між іншим: "У мене питання до депутатів: інфекційне відділення ми не бачимо?", тобто, чи будемо виділяти 2,9 млн. на ремонт цієї установи? "А в атвєт — тішина", —процитував він класика, не почувши із залу навіть шепоту у відповідь.

Після чого мер, всупереч порядку денному — а то гроші розподілять, що й на "інфекційку" забракне — запропонував надати слово своєму першому заступникові Олені Балюк (2:07:50), яка очолювала комісію з розслідування катавасії з невдалим ремонтом цього відділення. За словами пані Олени, комісія, більшість членів якої складалася із членів мерської Команди, дійшла висновку, що, окрім винуватців — замовника (УЖКГ) і підрядника (ТОВ "Кіровограджилстрой", винні ще й вкрай стислі терміни по реалізації капремонту "інфекційки"… То все "стрілочники", втрутився Філоненко (2:34:13), який закликав колег визнати головним винуватцем саме Козярчука і відповідно його покарати: звернутись до ОДА з вимогою перевірки діяльності тутешнього голови та його виконавчих органів та зняти з нього надбавку за такі собі Високі досягнення у праці. А коли міськдепи проголосували підтримати цю пропозицію пана Сергія, пана Валентина (2:41:53) геть вивела з рівноваги репліка "самопомічнянця" Леоніда Пащенка про якихось три мільйони і він (пан Валентин), перейшовши знову на "ти", застосувавши кілька "..ля", дещо завуальовано пригрозив панові Леонідові.

Врешті настала черга блоку архітектурно-земельних питань (3:03:29) в озвучці Олексія Лисенка, який віднедавна в.о. начальника управління економіки. І хоча тут, на перший погляд, особливих не було "підводних каменів" та і на депутатських комісіях винесені питання узгоджувалися, то й мер і висловив сподівання проскочити цей блок швиденько, бо вже три години минуло без перерви, як прискіпливі та принципові "свободівці" і тут понаходили всякого, що вже й Лисенко був ладен перейти на "..ля"... Коротше, це "швиденько" розтяглося ще майже на годину.

А от напрочуд швидко проскочило питання затвердження списку присяжних для міськрайонного суду (3:35:37) — заступника голови з гуманітарних питань Ірину Щербину навіть список озвучувати не примушували: вірогідно, фракція "Свободи" раптово "відключилася". Зате на питанні про додаткового кадра для виконкомівського Відділу кадрів у якого сплив піврічний термін, Балюк, відтак, клопотала (3:36:27) залишити сей кадр на постійній основі, то не лише "свободівці" — більшість "включилася", не підтримавши таке штатне "роздуття"… Просто супер, прокоментував це рішення градоначальник: керуючого справами міськвиконкому від початку його каденції ніяк затвердити не вдається, а тут ще й відділ кадрів залишили з однією штатною одиницею.

…Не позбавленою цікавих нюансів виявилась доповідь спікера Сапянова про план роботи Світловодської міської ради на 2017 рік (3:41:10). Так, зокрема, він порівняв річну кількість сесій за перший рік роботи депутатського корпусу попереднього, шостого, скликання — 15 і нинішньої ради за аналогічний період — 30. І сесійна явка нинішніх обранців складає 86% проти 72% попередніх. Але от зручніше, за словами пана Юрія, пленарним засіданням збиратись по вівторках — як тоді, а не по четвергах — як зараз. Врешті звіт було затверджено.

Опісля сесія перейшла до розгляду цілого стосу додаткових питань (3:49:00). Тут було і створення контрольної депутатської комісії з перевірки діяльності "Комбінату комунальних послуг" ("свободівець" Олександр Попічко), і скасування рішення від 14 січня 2016 року по затвердженню Анни Нестеренко заступницею міського голови з питань ЖКГ, що озвучив Кучугурний (3:57:04). На що її шеф запросив виконкомівського юриста Романа Ткаченка прокоментувати сей проект під юридичним кутом. І пан Роман повідомив, що стаття така-то не передбачає скасування міськрадою власних рішень (призначення пані Анни головною комунальницею зробила тоді саме МР, звісно, з подання мера). А ще правник виказав сумнів щодо того, чи МР вправі давати вказувати "білодомівській" бухгалтерії припиняти нарахування зарплати звільненій. На що Кучугурний зауважив: ми ж контроль за виконанням цього рішення МР поклали на міського голову, у якого є ці всі повноваження — от хай він цим і займається… Ну, це вже садизм якийсь по відношенню до градоначальника! Він сам особисто має займатися процедурою звільнення найбільш поцінованого ним члена своєї Команди!..

А тут ще й "нарконтролер" Андрій Маліцький (4:04:14) — з проектом "відміни" козярчуківського виконкому, склад якого був затверджений МР 17 листопада 2015 року… Скоріш за все, це пов’язано з нещодавнім намаганням вивести з його складу Ігоря Гайчука, який потрапив туди за квотою саме ГР "Народний контроль", як такого, що не виправдав сподівань тутешніх "нарконтролерів", і вести туди, на їх думку, більш дієвого свого представника — Андрія Куксу. Звісно, такі зміни стали не до снаги ані для голови, ані для Гайчука — до суду дійшло… І щоби не залишати місто без свого уряду, пан Андрій зачитав пункт проекту даного рішення з пропозицією голові терміново затвердити новий список членів виконкому.

"Та, яке терміново!, — відрубав голова. — Мені треба переспати, подумати", мов давайте-давайте — ліквідовуйте виконком, без моїх негайних пропозицій.


…Поіменне голосування. 24 — "за"… І градоначальник "привітав" громаду, яка залишилась зараз без виконавчої гілки влади. А вирішувати щодо нових кандидатур до складу виконкому Козярчук повторив, що буде думати — згідно закону, це він вправі робити протягом п’яти днів. А може і рішення це ще не підписати.

Відеозапис третьої частини сесії:
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днів
Сесія, після якої голова може спати, максимум, п’ять днівДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 8.12.2016 | 12 комментарів | 0 публікацій
Я просто поражаюсь этому идиотизму! У меня просьба к психиаторам: - Дайте профоценку вышеизложеным действиям "слуг народа", при этом прошу особой строкой выделить поведение "талантов" из свободы! Всякое видел, но таких сказочных д...ов, наблюдаю впервые. Это наверное какой-то эксперимент над нами марсиане проводят, потому-что других объяснений не нашёл.
 • Нравится
 • 8
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.09.2015 | 14 комментарів | 0 публікацій
Вот это цирк! Не ожидал, думал что, что-то будет когда собрались депутаты с разных сил, новые, молодые и мэр ЧП "бычок", но что такое устроят. Вместо того, чтобы договориться с депутатами, найти общий язык, он как баран!, (не бычок), уперся и стоит на своем. Да как же не понятно, что мэр должен быть связующим звеном между народом и властью - не ТЫ власть города, а жители, тебя выбрали чтобы ты руководил, а что ты возомнил?! Или ты думаешь мы не помним, что тебя выбрало всего 1500 тысячи людей! Хватит заниматься ля-ля-ля, достали твои отчеты, и расказы что ты сделал и твоя.. вали назад в свой банкрот ЧП, а то и его развалил и город валишь!!
А депутат уважуха, молодцы, что смогли договориться между собой и разные полит силы нашли общий язык, жаль что нет руководителя хорошего, думаю все бы получилось тогда.
 • Нравится
 • 6
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.02.2016 | 28 комментарів | 0 публікацій
В очередной раз мэру и его команде позор, не понимаю как такого урода общества могли выбрать! Только громкие заявления и красивые слова, но все ведь видят в городе огромезная ж.па!!! Депутаты красавцы, сняли премию с него справедливо! А лучше всего выгонять таких людей и не только с работы, а из города
 • Нравится
 • 1
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 28.11.2013 | 20 комментарів | 0 публікацій
Цитата: cergiv city
Я просто поражаюсь этому идиотизму! У меня просьба к психиаторам: - Дайте профоценку вышеизложеным действиям "слуг народа", при этом прошу особой строкой выделить поведение "талантов" из свободы! Всякое видел, но таких сказочных д...ов, наблюдаю впервые. Это наверное какой-то эксперимент над нами марсиане проводят, потому-что других объяснений не нашёл.

Это не эксперимент,это издевательство над нами.
 • Нравится
 • 4


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:56
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top