Неділя, 21 квітня 2019
Здоров'я

Держпродспоживслужба інформує: захворюваність на ГРЗ ще не здає позиції

Держпродспоживслужба інформує: захворюваність на ГРЗ ще не здає позиції
За даними ДУ ”Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України”, за минулий тиждень (з 5 по 12 січня) епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ по місту все ще залишається перевищеним. Але тенденція до зменшення захворюваності утримується.


Так, за звітний тиждень показник захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції по місту склав 595,20 на 100 тисяч населення та перевищив епідемічний поріг на 28,8% (епідпоріг для даного тижня складає 461,97). Перевищення епідпорогу на початку місяця становило 60,7%. Кількість світловодців, які звернулись за меддопомогою з симптомами ГРЗ, також продовжує зменшуватись — захворіло 317 містян, що на 46 осіб менше, ніж за тиждень, що йому передував; з них дітей – 166 (52,4%) проти 202 (56 %) відповідно.

Незважаючи на те, що захворюваність йде на спад, Держпродспоживслужба рекомендує мешканцям міста та гостям залишатися пильними щодо застудних захворювань та грипу. Зима продовжується, тому продовжується і необхідність берегти своє здоров’я та здоров’я близьких від грипу та ГРЗ!

В.о.начальника управління Держпродспоживслужби у м.Світловодську
Тетяна КривошеяДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top