Субота, 25 лютого 2017
ТОП-новини Добрі справи

За допомогою потужної техніки ПП «Віктор і К» врятувало місто від транспортного колапсу Новина з фото

За допомогою потужної техніки ПП «Віктор і К» врятувало місто від транспортного колапсу
"Допоможи собі сам!" — цим гаслом щороку керується приватне підприємство "Віктор і К" (ТМ "Королівський смак"), розчищаючи дороги від снігових заметів не тільки у селищі Власівка, а й за його межами, зокрема й у місті Світловодську.
Розповідає Олександр Коханич, директор транспортного цеху ПП "Віктор і К":

— 11 автобусів "Ікарус" щодня перевозять працівників на наші заводи і зупинити цей процес через снігопади чи з якоїсь іншої причини неможливо. Нажаль, ми не можемо розраховувати на ефективну роботу комунальних підприємств селища Власівка і міста Світловодськ у цій справі. Хоча сплачуємо чималі податки і маємо право спитати, чому "комунальники" не виконують своїх обов’язків.

Ми розуміємо, що матеріально-технічна база "Комбінату комунальних послуг" дуже слабка, а для того, щоб ситуацію змінити на краще, нічого не робиться десятиліттями. Розчистять шматок центральної вулиці від виконкому до автостанції і добре…

Тому і цього року ми робимо все можливе, щоб наші робітники могли вчасно дістатися до роботи. Наприклад, 8 січня ми направили на розчищення дороги зі Світловодська у селище Власівка два трактори Т-150, працювали цілодобово, бо доки пройшлися по вулиці Героїв України, Бульвару Молодіжний, Миру аж до Робітничої, снігом замело весь цей шлях знову. Довелося ще раз чистити. Прочистили дороги і в селищі Власівка до знаку "м.Кременчук" і з іншого боку до київської траси. 9 січня цю роботу продовжили, працювали до 20:00.

10 січня виїхали на дорогу в бік Недогарок, розчистили сніг до АЗС. Довелося відправляти на дороги ще два фронтальні навантажувачі "Амкодор" і "Ханомаг". Потім працювали у Хмельницькому мікрорайоні Світловодська. На чотирьох водіїв випало неабияке випробування. Вони просто молодці! Обов’язково відзначимо їх за титанічну роботу.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • Tyler Користувач offline

  • 12 січня 2017 20:00
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 4.03.2010 | 506 комментарів | 0 публікацій
Видел только что на ГЕСе, ехала машина с гордо поднятым ковшем.

Viacheslav Bezus, а депутаты то тут при чем? Они за выделение денег проголосовали. Дальше вопросы к меру и заму по ЖКХ, почему ничего уже неделю не делается.
  • Не нравится
  • +6
  • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top