Середа, 22 лютого 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини

Басейн — всьо! Опалювальник — шокований Новина з фото

Басейн — всьо! Опалювальник — шокований
А відвідувачам басейну, що купили абонементи "тривалої дії", рекомендовано занурюватись у басейн інтенсивніше — щоби встигнути "викупати" витрачені кошти до 1 лютого…
На скляних дверях міського спорткомплексу ім. А.Тузовського від 8 січня з’явилось оголошення, мов, так-і-так, басейн працюватиме до 1 лютого, відтак, прохання до відвідувачів — використати свої абонемент до цієї дати…

Звісно, компетентні представники тутешньої молодіжно-спортивної галузі, до яких ми звертались за коментарями і які (як один) не забажали персоніфіковуватись, далеко не у захваті від такої перспективи. Але, що вдієш? Фінансування їхньої галузі (з урахуванням стрибка мінімальної зарплати) забезпечено з міського бюджету на п’ять місяців — і то, на одну лиш зарплату. Тож, припинення експлуатації басейну — міра вимушена. Хоча, констатують вони, сей спортивний заклад встиг набути значної популярності серед містян: від 7 грудня — як він запрацював і до сьогодні — його відвідало 2300 людей, і це попри двотижневий карантин у Світловодську наприкінці минулого року (в середньому, 70 відвідувачів щодня)…

Опалювання ж спорткомплексу, яке забезпечує гордість міського голови Валентина Козярчука – міні-котельня, припинятися не буде. До речі, щодо цієї міні-котельні, яку спорудила і експлуатує місцева фірма "Вектор-стандарт"… Нам вдалося у телефонному режимі поспілкуватися з її директором Сергієм Костенком – аби дізнатися, що він думає з цього приводу. Шок! Саме так можна, і то — якомога м’якше, охарактеризувати його реакцію на звістку про припинення обслуговування його котельнею басейну. Адже її він почув саме від нас… сьогодні, 10 січня. Його, виявляється, ніхто про цю "новацію" не повідомляв.

"Та, як же ж так! У нас укладено договір на постачання відповідного об’єму пілет для роботи котельні до кінця цього опалювального сезону. І якщо ми не виберемо оговорений їхній об’єм – на нас чекають штрафні санкції! Будемо розбиратися", — скупо подякувавши нас за цю новину, мовив приголомшений пан Сергій.


До того ж, згідно нашої інформації, місто й досі не заплатило фірмі за вже надані послуги (опалення МСК і підігрів води) жодної копійки.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 13.09.2013 | 70 комментарів | 0 публікацій
Валерий Сафонов, сиди дома и плавай в своей ванне и не решай за всех жителей города, если такой жлоб оплатить за бассейн!
 • Не нравится
 • +14
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Tyler Вчора, 13:03
  ФОТОФАКТ: Бензовоз перекрив третю об’їзну у Світловодську 1
  Tyler-фото
  Ага, вечером гололед был знатный. Жалко что Плахотный не понимает или не хотит понимать, что нужно дорогу не раз в неделю посыпать.
 • Zelik 20 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Zelik-фото
  Пан Дмитришин Д.Д. надо поставить мусорный бак на входе в мэрию, видимо скоро пригодится
 • Zelik 20 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Zelik-фото
  Территория непуганных "перевозчиков". Укртрансбезпека их проверяет, тарифы исполком поднимает, все для них, а они как ездили раз в час так и ездят. Пассажиры для них никто. Сегодня в 17.05 стеклозавод конечная 24 маршрута, люди после работы хотят быстрее попасть домой БЕГУТ к автобусу, а водитель видя их уезжает.
  Как жить?
 • Bzik 19 лютого 2017
  У міжстатевих «заморочках» гору здобули дівчата 8
  Bzik-фото
  Автору - 12 балів за заголовок, бо 1510 переглядів - то гарний результат. Невдалий заголовок - і переглядів немає.
  Так давайте добавим желтизны, голых девок на главной, фейков побольше, ведь это так добавляет просмотров! Верно?
  Решение вопроса - предложите Voda на добровольных началах пробегать текст глазами филолога перед отправкой в эфир, для того чтобы нам не пришлось "відповідаючи на ті чи інші запитання і розв’язуючи ті чи інші питання" и мы "розбавляли" своїми доповненнями" такой продающийся текст Пана Асауленка.
 • Tyler 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Tyler-фото
  Есть на маршрутах скотовозки и похуже.

  Цитата: Milisa
  Больше контроля со стороны пассажиров
  Вот именно, а если все так и будут продолжать молча ездить, то так и будет, но скорее всего даже хуже.
 • SWAT 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  SWAT-фото
  склад виконавчого комітету у складі 14 осіб: Козярчук В., Сапянов Ю., Балюк О., Щербина І., Дмитришин Д., Бабаченко А., Медвєдєв Ю., Козак І., Рудич М., Якименко С., Агапов О., Атамась В., Сопільняк М., Хорольський В
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/10275-session
  .html
  На манеже все теже!!! Вы, что там вовсе ахринели??? ЧТо Вы делаете твари ???
 • Юлия_3 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Юлия_3-фото
  пан Дмитришин Д.Д. постарайтесь себя показать в работе на этой должности "Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ .." чтоб потом к Вам тоже не применяли правило трёх Д (как к экс-заму Нестеренко)- Дай Дураку Дорогу

  Заступником міського горлови з питань.....
  Ошибочка, буква "р" лишняя
 • shininggerl 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  shininggerl-фото
  еще очень возмущает, что некоторіе водители еще не отдав сдачу и не глядя сели ли пассажиры начинают движение и приходится по салону балансировать пока сядешь на свободное место или пройдешь дальше, чтоб удобнее стать и взяться за поручень. вообще нет понимания, что перевозки - это сфера обслуживания пассажиров, а не собственников транспорта. такое чувство буд-то тебе говорят "отдай бабло, проходи в стойло и не мычи". по 4.5 будем ходить пешком!
 • Milisa 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Milisa-фото
  В основном засмальцованные занавески,грязные салоны,орущая музыка,фраза водителя-"школьники выходят через аварийный выход..."- не только школьники,когда людей набито,как селёдки в банке,-невозможно выйти через центральный выход.
  Не мешало бы проверить у водителей ПДД-поворотники не включаются при выезде /заезде на остановку,останавливаются для высадки пассажиров с включенной аварийкой перекрывая движение ,водители маршруток устраивают гонки между собой,постоянно разговаривают по телефону.
  Больше контроля со стороны пассажиров,активистов -будет положительный результат.

Top