Вівторок, 30 травня 2017
Віталій Асауленко Кримінал

Таксомоторні війни. Продовження теми

Таксомоторні війни. Продовження теми
Не вельми вдало розпочався 2017 рік для однієї з найстаріших у Світловодську таксомоторних фірм – "Тройка"
Начальник поліції Андрій Гулий говорить, що в курсі, а його підлеглі опитують інших "таксових" керівників. Бо ж однією з основних версій того, що сталося вночі 2 січня, розглядається як нечистоплотна конкурентна боротьба між тутешніми таксо-перевізниками.

А про те, що сталося вночі 2 січня нам розповів заступник директора "Тройки" Степан Кравчина… Близько 11 ночі дві "Тройки" прибули до Загсу виконувати замовлення. Натомість, замість очікуваної ватаги веселих пасажирів (а які ще можуть бути у ніч майже відразу опісля Новорічних святкувань?), із засідки вивалило восьмеро міцних статур з прикритими балаклавами писками. І давайно гамселити ножищами машини, приговорюючи ошелешеним шоферам загрозливе:

"Ви тут більше не працюєте!".


Так і поїхали таксисти "порожняком" під застереження: якщо не послухаєтесь – попалимо машини!

Я наступного дня, говорить Кравчина, і решта таксисів "Тройки" отримали на свої телефони анонімне застереження йти таксувати кудизавгодно, аби лиш "Тройку" покинути, а то…

"Наші водії сприйняли цю загрозу всерйоз і відмовляються, через побоювання за свої життя і автотранспорт, виходити на лінію", – зазначає Степан Кравчина.


Звісно, він голослівно не окреслює коло підозрюваних. Бо ж справедливо розраховує, що слідство таки все з’ясує і винуватці, включно з замовниками, будуть покарані.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top