Неділя, 21 квітня 2019
Здоров'я

Захворюваність на ГРЗ зменшується, але епідпоріг все ще перевищено

Захворюваність на ГРЗ зменшується, але епідпоріг все ще перевищено
За даними ДУ "Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України", за минулий тиждень (з 22 по 29 грудня) епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ по місту Світловодську залишається перевищеним.


Так, за звітний тиждень показник захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції по місту склав 1047,71 на 100 тисяч населення та перевищив епідемічний поріг в 2 рази (епідпоріг для даного тижня складає 530,58). При цьому кількість світловодців, які звернулись за меддопомогою з симптомами ГРЗ дещо зменшилась — захворіло 558 містян, що на 132 особи менше, ніж за тиждень, що йому передував; з них дітей — 364 (65%) проти 489 (71 %) відповідно.

Така епідемічна ситуація спонукає до пильності та вимагає продовження обмежувальних протиепідемічних заходів (проведення масових заходів) та заходів профілактики гострих респіраторних інфекцій.

Тому Держпродспоживслужба продовжує рекомендувати містянам та їх гостям берегти себе та оточуючих від грипу та ГРЗ, а у випадку захворювання — максимально обмежити спілкування та вчасно звертатись за медичною допомогою.

Тетяна Кривошея,
в.о.начальника управління Держпродспоживслужби у м.СвітловодськуДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top