Середа, 23 серпня 2017
Події

У Світловодську обговорили питання працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії

Питання працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню стало темою ділової зустрічі, що відбулася в Світловодському міськрайонному центрі зайнятості. Участь у заході взяли представники філії "Кременчуцька ГЕС", ТОВ "Каріда-Тех", ПП "Галар", СП ТОВ "Плайтех", ПАТ "Світловодський завод "Спецзалізобетон", Світловодський завод "Буддеталь" ЗАТ "Об'єднання Дніпроенергобудпром" та ін.
Наталія Сідненко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонного центру зайнятості, поінформувала присутніх про ситуацію, що склалася на місцевому ринку праці, а також ознайомила присутніх з тими положеннями чинного законодавства про зайнятість населення, що стосуються стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Також розглядалося питання шляхів співпраці з роботодавцями щодо сприяння працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема молоді, яка закінчила професійно-технічні та вищі навчальні заклади й вперше приймається на роботу, а також осіб з інвалідністю.

Також йшлося й про зміни в чинному законодавстві щодо додаткових гарантії у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення. Зазначалося що ці зміни стосуються переліку категорій громадян, що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню, та включають учасників бойових дій. Зокрема, осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення.

"Реалізація положень вищезазначеного закону розширює можливості щодо забезпечення роботою учасників антитерористичної операції, адже бронювання робочих місць, застосування механізму стимулювання працедавців до створення нових робочих місць для працевлаштування зазначених осіб за направленням служби зайнятості, сприятиме поверненню цих людей до мирної праці з гідною заробітною платою", – зазначила Н. Сідненко.


Також обговорювалися шляхи ефективного використання трудових ресурсів, збереження діючих та створення нових робочих місць, соціального захисту громадян від безробіття.

На завершення ділової зустрічі одноголосно дійшли висновку щодо продовження плідної співпраці у напрямку працевлаштування мешканців району, звертаючи особливу увагу на категорії, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

Н. Сідненко,
начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світловодського міськрайонного центру зайнятості
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top