Середа, 22 лютого 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини

Шантаж чи примус до чесної гри? Новина з відео

Шантаж чи примус до чесної гри?
Якщо саме засідання даної сесії 28 грудня, згідно даних "відео-реєстратора" міського голови Валентина Козярчука тривало 12 хвилин 57 секунд, то "преамбула" до нього виявилась майже уп’ятеро довшою. Причина — судова…
Діло в тому, що від 8 грудня у міськрайсуді стартував розгляд позову градоначальника проти міської ради та секретаря Юрія Сапянова, які, поза його волі, зібравшись 9 грудня на позачергову, 28-у, свою сесію, і бюджет міський на кінець 2016 року вточнили, і мерське вето на звільнення заступниці з комунальних питань Анни Нестеренко подолали. Так от, даний судовий розгляд показав, що 2 відповідачі (МР та її секретар) не представлені жодним представником. Зате інтереси мера у ньому відстоюють і міськрадівський юрист Роман Ткаченко, який, на переконання більшості міськдепів, має (за посадою), передовсім, відстоювати саме інтереси ради, і така собі Жанна Мельниченко (а на черговому засіданні 26 грудня до них додався ще й представник головної комунальниці Нестеренко — бо дотично у мерському позові зачеплені, також, і її інтереси).

Тому 22 грудня, щойно розпочалася чергова, 29-а, сесія, депутатом Марком Сіромахою було запропоновано внести до порядку денного питання, у якому зобов’язати Козярчука (а саме від нього, згідно закону, залежить таке повноваження) підписати до 25 грудня розпорядження щодо призначення представників МР у вищезазначеному судовому процесі. Більшістю міськдепів це питання було і внесене. І підтримане. Але у середу, 28 грудня — на час початку 30-ї позачергової — як з’ясувалося, градоначальник ніяких щодо цього розпоряджень не підписував…

Як повідомив нам пан Марк, він наступного дня — після чергової сесії (23 грудня, п’ятниця) — поцікався у мера, чи готово розпорядження. Та пан Валентин, посилаючись на зайнятість, відповів негативно. І у понеділок, 26-го, коли мало відбутися ще одне судове засідання (коли до Ткаченка й Мельніченко додався ще й нестеренківський представник), все залишалось без змін.

Ось це і стало причиною демаршу з боку більшості обранців на початку позачергової, 30-ї: вони сказали, що реєструватися не будуть аж поки голова не підпише те, що тільки він і має право підписати. Натомість голова розцінив це як шантаж: мов негоже ув’язувати розподілення додаткових надходжень з держбюджету у розмірі 382,6 тисяч гривень із призначенням представника у суді. Але обранці заявили: якщо і сьогодні не "народиться" їхній представник, вони і на наступне судове засідання будуть беззахисними…

Як образно повідомив нам все той же Сіромаха:

"Грати треба чесно, а не створювати собі преференції, тирячи фігури із шахової дошки".


І мер врешті підписав… Відтепер інтереси МР у даному судовому засіданні представлятимуть, власне, він (Сіромаха) і ще один міськдеп, "самопомічнянець" Леонід Пащенко, юристи обидва.

Ну, а потім ті гроші із держбюджету розподілили за лічені хвилини.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Tyler Вчора, 13:03
  ФОТОФАКТ: Бензовоз перекрив третю об’їзну у Світловодську 1
  Tyler-фото
  Ага, вечером гололед был знатный. Жалко что Плахотный не понимает или не хотит понимать, что нужно дорогу не раз в неделю посыпать.
 • Zelik 20 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Zelik-фото
  Пан Дмитришин Д.Д. надо поставить мусорный бак на входе в мэрию, видимо скоро пригодится
 • Zelik 20 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Zelik-фото
  Территория непуганных "перевозчиков". Укртрансбезпека их проверяет, тарифы исполком поднимает, все для них, а они как ездили раз в час так и ездят. Пассажиры для них никто. Сегодня в 17.05 стеклозавод конечная 24 маршрута, люди после работы хотят быстрее попасть домой БЕГУТ к автобусу, а водитель видя их уезжает.
  Как жить?
 • Bzik 19 лютого 2017
  У міжстатевих «заморочках» гору здобули дівчата 8
  Bzik-фото
  Автору - 12 балів за заголовок, бо 1510 переглядів - то гарний результат. Невдалий заголовок - і переглядів немає.
  Так давайте добавим желтизны, голых девок на главной, фейков побольше, ведь это так добавляет просмотров! Верно?
  Решение вопроса - предложите Voda на добровольных началах пробегать текст глазами филолога перед отправкой в эфир, для того чтобы нам не пришлось "відповідаючи на ті чи інші запитання і розв’язуючи ті чи інші питання" и мы "розбавляли" своїми доповненнями" такой продающийся текст Пана Асауленка.
 • Tyler 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Tyler-фото
  Есть на маршрутах скотовозки и похуже.

  Цитата: Milisa
  Больше контроля со стороны пассажиров
  Вот именно, а если все так и будут продолжать молча ездить, то так и будет, но скорее всего даже хуже.
 • SWAT 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  SWAT-фото
  склад виконавчого комітету у складі 14 осіб: Козярчук В., Сапянов Ю., Балюк О., Щербина І., Дмитришин Д., Бабаченко А., Медвєдєв Ю., Козак І., Рудич М., Якименко С., Агапов О., Атамась В., Сопільняк М., Хорольський В
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/10275-session
  .html
  На манеже все теже!!! Вы, что там вовсе ахринели??? ЧТо Вы делаете твари ???
 • Юлия_3 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Юлия_3-фото
  пан Дмитришин Д.Д. постарайтесь себя показать в работе на этой должности "Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ .." чтоб потом к Вам тоже не применяли правило трёх Д (как к экс-заму Нестеренко)- Дай Дураку Дорогу

  Заступником міського горлови з питань.....
  Ошибочка, буква "р" лишняя
 • shininggerl 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  shininggerl-фото
  еще очень возмущает, что некоторіе водители еще не отдав сдачу и не глядя сели ли пассажиры начинают движение и приходится по салону балансировать пока сядешь на свободное место или пройдешь дальше, чтоб удобнее стать и взяться за поручень. вообще нет понимания, что перевозки - это сфера обслуживания пассажиров, а не собственников транспорта. такое чувство буд-то тебе говорят "отдай бабло, проходи в стойло и не мычи". по 4.5 будем ходить пешком!
 • Milisa 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Milisa-фото
  В основном засмальцованные занавески,грязные салоны,орущая музыка,фраза водителя-"школьники выходят через аварийный выход..."- не только школьники,когда людей набито,как селёдки в банке,-невозможно выйти через центральный выход.
  Не мешало бы проверить у водителей ПДД-поворотники не включаются при выезде /заезде на остановку,останавливаются для высадки пассажиров с включенной аварийкой перекрывая движение ,водители маршруток устраивают гонки между собой,постоянно разговаривают по телефону.
  Больше контроля со стороны пассажиров,активистов -будет положительный результат.

Top